Přání k svátku pro Zdislava (29.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Zdislava, kteří slaví svůj svátek dne 29.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Aby svět se krásnějším zdál, každý okamžik za to stál, aby štěstí bylo tvým věrným společníkem a život tě obštědřil nejedním splněným sníkem, aby zdravá jsi byla jako ryba, v ničem nikdy nenastala chyba, zkrátka jen všechno nejlepší přejem ti, Zdislávko, ty si to zasloužíš.

Počet písmen: 275 - QR kód - Email

Zdravíčko a štěstíčko Zdislavě dnes přejem, lásky víc než maličko a tohleto nejen. Ještě plno dobrých věcí, my tě máme rádi, jsi naše Zdislávka přeci, gratulují kamarádi.

Počet písmen: 171 - QR kód - Email

Zdislavo, já tě mám rád, vše nejlepší chci ti přát, ty jsi moje jediná, s tebou vše končí i začíná. Krásný svátek, lásko.

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Zdislavo, Zdislavo, ty jedno zlobidlo, kdybys začla býti hodná, nebyla bys naše Slávka. Přejeme ti, co se přává, buď stále zlobivá a také zdráva. To ti přejí všichni ti, co na tebe myslejí.

Počet písmen: 190 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz