Přání k svátku pro Pavel (29.června)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Pavel, kteří slaví svůj svátek dne 29.června. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Proč nám slunce tolik svítí, co nám tím chce asi říct? Křičí na nás „NESPĚTE, SVÁTEK SLAVÍ PAVLOVÉ!” Pavel dneska svátek slaví, popřejte mu hodně zdraví. Hodně zdraví, dlouhý věk, však je krásný jako květ. My Ti přejem, Pavlíčku, štěstí, zdraví, lásečku. Štěstíčko pro radost, zdravíčko do těla a lásečku do života. To Vše a mnohem víc Ti srdečně přejí

Počet písmen: 353 - QR kód - Email

Dneska slaví Pavlíček, posíláme balíček, ať osladíš si dnešní den, přejem štěstí, zdraví jen, přátele všude kolem sebe, velkou lásku, modré z nebe. Myslíme na tebe.

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Pavle náš, dnes slavíš, tak ať se dobře bavíš, sny ať se ti splní, láskou se život plní, štěstí se od tebe nehne, zdraví tvé je pořád pevné, zkrátka vše nej, zatím se měj.

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Každý Pavel dneska slaví, však jen ty jsi ten pravý. Jenom tebe máme tak rádi a posíláme ti tohle přání. Všechno nejlepší!

Počet písmen: 123 - QR kód - Email

Přejeme ti, Pavlíčku, ať máš všechno v malíčku, vůbec nic tě netrápí, pohodový jsou dny tvý. Krásný svátek.

Počet písmen: 108 - QR kód - Email

Dnes má svátek Pája náš, my mu chceme blahopřát. Přejeme mu štěstíčko, ať má radost maličko. Taky zdraví, lásku jen, ať je s námi spokojen. Přejeme Ti jen to nej, v poho svátek užívej. To Ti, Pavle, přejí

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

Dobré ráno, Pavlíčku, posíláme v přáníčku k svátku modré z nebe, je od nás jen pro tebe.

Počet písmen: 89 - QR kód - Email

Milý Pavle, přejeme ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti. Hodně přátel, lásky, splněných snů. Hodně maličkostí, které ti zpříjemní tvé dny. Hodně zážitků z prázdnin.

Počet písmen: 210 - QR kód - Email

Tak už je tady ten čas, Pavlík slaví svátek zas. Já Ti přeji zdravíčko, ať jsi spokojený, sluníčko. Svátek krásně oslavuj a špatných věcí se vyvaruj. Ať Tě každý má moc rád, ty jsi bezva kamarád. Já Tě ráda mám, proto přání posílám. Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, ať hlavně nikdy nemáš na čele vrásky. Jen to nejlepší Ti přejeKatka P.S. Krásný svátek, kamaráde, moc na Tebe dnes myslím. Opatruj se.

Počet písmen: 403 - QR kód - Email
1 - 9 z 9 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz