Přání k svátku pro Prokop (4.července)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Prokop, kteří slaví svůj svátek dne 4.července. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Ať ti každý dnes závidí oslavu, co se jen tak nevidí. Ať bavíš se opravdu báječně a vzduch pro tebe voní svátečně. Ať splní se tvoje tajné sny a od dneška znáš jen šťastné dny. Nejen tohle, ale i mnoho dalšího ti přeje ze srdíčka upřímnýhoPetra

Počet písmen: 245 - QR kód - Email

Kdo jiný by zvládl prokopat se všemi těmi problémy, než ty, Prokope. Přejeme ti, aby sis už jen užíval, šťastná hvězda pro tebe i tvé blízké svítila dnem i nocí. Také měj pevné zdraví, poznej věrnou lásku a těš se z přítomnosti mnoha upřímných přátel. Všechno nejlepší k svátku přejí

Počet písmen: 284 - QR kód - Email

Prokope, anděli z mých snů, princi všech mých dnů, lásko, jakých více není, mám tě úplně nejraději. Hezky si to užívej, k svátku jenom všechno nej.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Že dnes Prokop slaví, kalendář nám praví. My to dobře víme, a tak se připojíme ke všem těm, kteří ti přejí k svátku, co máš nejraději, štěstí, zdraví a tak dále... Všichni tě moc rádi máme!

Počet písmen: 190 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz