Přání k svátku pro Běla (21.ledna)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Běla, kteří slaví svůj svátek dne 21.ledna. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Vše nejlepší, Běluško, naše milovaná dceruško, ať andílci tě doprovází, střeží tě od nesnází, ať štěstí a zdraví ti nechybí, tvůj život je celý bez chyby. Hraj si a užívej, naše dítě, a věz, že rodiče milují tě.

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Za chvilku je tady ten krásný, zimní, pohádkový den. Běluško, dnes slavíš, ať se krásně bavíš. Dneska nastal ten tvůj den, kdy slavíš svátek jen. Ať jsi, Bělo, stále šťastná, veselá, zdravá a krásná. To ti přejí všichni tví známí.

Počet písmen: 231 - QR kód - Email

Esemeska hezká letí Běle dneska, v ní přání všeho nej, co máš nejraděj, a ať se ti splní, co se ti hlavou honí. K svátku ti přejí

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Běla svátek dneska má, je to holka suprová. My ti, Bělo, přejem zdraví, štěstí nejen, ať se splní, co si přeješ, celý den se jenom směješ. Starosti hoď za hlavu, nepoznej nikdy otravu, stále si jen užívej, ať na světě je ti hej. To ti ze srdce přejí

Počet písmen: 250 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz