Přání k svátku pro Blanka (2.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Blanka, kteří slaví svůj svátek dne 2.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska je ten slavný den, kdy Blanka slaví svátek jen. Ať jsi šťastná, taky zdravá, to ti přeje kamarádka. Dneska slavíš, ať se bavíš. Užívej si tento den, myslím na tebe celý den. Tvá kamarádka Hanka

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Dneska Blanka svátek slaví, ta se dneska ale baví. Já ti přeji, Blaničko, štěstí, zdraví, lásky více, ať jsi spokojená o to více. Zdraví, to ať slouží ti, mám tě ráda, to ty víš.

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Blanko, přijmi ode mě srdečné blahopřání k Tvému dnešnímu svátku. Jsi báječná kamarádka a já už se moc těším, jak to o víkendu rozjedem. Na tvoji počest. Zatím všechno nej :-)

Počet písmen: 176 - QR kód - Email

Dobré ránko, milá Blanko, přejeme ti k svátku hodně šťastných pátků, ať jsi zdravá jako řípa, ať stále plná je pípa, připíjíme na tebe, vše nejlepší přejeme.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Naše Blanka je jak laňka, je tu po ní teďka sháňka. Chcem ti k svátku, Blani, poslat srdečné přání, ať se splní, co si přeješ, den co den se stále směješ, taky hodně zdravíčka... Ať žije naše Blanička!

Počet písmen: 202 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Blaničko, ty jsi naše štěstíčko, strašně moc tě milujeme, štěstí, zdraví ti přejeme, taky lásku, přátele, ať svět se tváří vesele. Buď, Blaničko, pořád svá, to ti přeje rodina tvá.

Počet písmen: 195 - QR kód - Email
1 - 6 z 6 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz