Přání k svátku pro Simona (12.prosince)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Simona, kteří slaví svůj svátek dne 12.prosince. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Ať ti bílé koťátko přinese štěstí zakrátko a pejsánek hravý přidá pevné zdraví... Vše nejlepší k svátečku pro naši Simonečku!

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Kdybych tě neměl, svět by potemněl, když spatřil jsem tě, já náhle oněměl, stále honí se mi hlavou věta: Jak může být z tohoto světa? Simonko, ty jsi můj anděl, být s tebou pořád bych chtěl... A k tomu dnešnímu svátečku přeju ti, ze štěstí hrnečku pij vždy, kolik jen chceš, ať zdravá světem jdeš a své sny v něm najdeš. Tvůj milující přítel Petr.

Počet písmen: 348 - QR kód - Email

Blahopřejem Simonce k jejímu svátečku, posíláme od srdce překrásnou kytičku. Simonko, ty jsi ta nej! Jen radost stále prožívej...

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Hodně štěstí, zdraví, Simča svátek slaví! A tak k ní letí dneska s přáním esemeska. Od těch, co tě mají rádi... Gratulují kamarádi.

Počet písmen: 132 - QR kód - Email
1 - 4 z 4 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz