Přání k svátku pro Vanda (6.února)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Vanda, kteří slaví svůj svátek dne 6.února. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Dneska slaví Vanda, to zas bude sranda! Ostatně jako vždycky, když jseš tady ty. Vando, chci, abys věděla, že tě mám moc ráda a neumím si představit lepší kámošku ani kamaráda. K tvému dnešnímu svátku přeju den jak pohádku a takových dní celé roky, ať štěstí doprovází tvé kroky, jen lásku a přátele na své cestě potkáváš a pevné zdraví jako z oceli vždycky máš. To ti přeje tvá kamarádka Jitka

Počet písmen: 395 - QR kód - Email

Dnes je Vandy den, tak budiž oslaven, jak ve zvyku máme, od rána si užíváme. Připíjíme na Vandu a na každou srandu. Vando, všechno nej, moc báječně se měj!

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Koukám ráno na kalendář, Vando, dneska svátek máš! Já vím, že to víš, a já taky, přeju štěstí, zdraví mraky, splň si svoje tajná přání, dej maraton v užívání, raduj se z každé krásné chvíle, pak bude ti na světě mile. Všechno nej přeje

Počet písmen: 236 - QR kód - Email
1 - 3 z 3 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz