Přání k svátku pro Marie (12.září)

Veselé přání k svátku pro všechny jménem Marie, kteří slaví svůj svátek dne 12.září. Vyberte si nejtrefnější přání k svátku z naší ponuky a udělejte oslávenci radost.

Marie, životní má lásko, světa největší krásko, srdce mé bije jen pro tebe, s tebou jsem vášní bez sebe, jak já miluju všechny ty dny, kdy slunce vyjde a jsi tu ty. Dnešní svátek oslav báječně, měj se celý den svátečně, večer tě pusinkou odměním, že nezůstane jen při jedné, to dobře vím, a ty taky - ne? :-*

Počet písmen: 309 - QR kód - Email

Letní větřík pošeptal mi dneska ráno do ouška, že dneska svůj svátek slaví prima holka - Maruška. A já ti teď, Maruš, přeju hodně zdraví, štěstí, ať ti vyjde, na co sáhneš, já ti držím pěsti.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email

Marie ať si svátek užije, štěstí stále s ní je, zdraví drží se jí, přátelství jí nechybí, lásku věrnou prožívá, ze snu každý den ať má.

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Vše nejlepší, Marie, ať podle tebe dnešek je a splní se tvá největší přání, myslíme na tebe bez ustání, máme tě totiž rádi moc, slunečný den a hvězdnatou noc.

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Maruška je moje nejlepší kámoška, a tak jí přeju ze srdce, ať se splní vše, co chce, štěstí má a zdraví pevné, miláček se od ní nehne, přátele na každém kroku, dobrý každý den z roku. Pa a užívej si svátku!

Počet písmen: 207 - QR kód - Email
1 - 5 z 5 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz