Poděkování rodičům

Dobří rodiče si zaslouží hezkou a milou sms správu za všechno co pro nás udělali. Poděkování rodičům je jednou z nejhezčích věcí kterou můžete udělat. Není třeba zapomínat, že na hezké poděkování není nikdy pozdě.

Děkujeme za Vaše vychování, lásku a starosti, za pohádky v dětství a malé dětské radosti.

Počet písmen: 89 - QR kód - Email

Děkuji Vám za dcéru, kterů Vy mi dáte, děkují Vám za lásku, kterú ke mně máte.

Počet písmen: 79 - QR kód - Email

Moje milá maminka, dnes jsem nevěsta, zítra budu manželka, ale navždy zůstanu tvojě malá holčička. Mám tě moc ráda. Tvoje Janíčka

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Milí rodiče, děkuji vám za trpělivost, kterou jste se mnou měli, za lásku, se kterou jste mě vychovávali. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, za čas, který jste se mnou strávili. Děkuji za to, že jsem měla vše, co jsem si potřebovala, často i víc. Děkuji za možnost studovat, za příležitost plnit své sny, za vaše pochopení a odpouštění, za vaši laskavost. Děkuji za vaši pomoc, bez které bychom se ani dnes neobešli. Díky za domov, kam se ráda vracím.

Počet písmen: 457 - QR kód - Email

Děkujeme rodičům za lásku, kterou jste nám dali,za trpělivost, kterou jste s námi měli. Děkujeme, že jsme vždy měli vše, co jsme potřebovali a často mnohem i více. Děkujeme za probdělé noci, pomoc a neviditelná ochranná křídla, která nad námi držíte. Děkujeme za domov, kam se budeme vždy rádi vracet!

Počet písmen: 301 - QR kód - Email

Maminko, tys mě vychovala, ty jsi mi první pusinku dala, poprvé pohladila mé vlásky, dala mi tooolik lásky... Za všechno ti moc a moc děkuju. Mám tě moc ráda.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Kdyby vyhlásili soutěž o Nejlepší babičku na světě, byla bys to ty. Máme tě moc rádi a děkujeme ti za všechno, co pro nás děláš.

Počet písmen: 128 - QR kód - Email

Moje maminko, děkuji Ti za lásku, trpělivost, ochranu, podporu a za možnosti spokojeně vyrůstat, i když to mnohdy nebylo lehké. Děkuji Ti za to, že jsem měla všechno, co jsem potřebovala, často i mnohonásobně víc. Děkuji Ti za možnost studovat, děkuji Ti za veškerou pomoc, za Tvá neviditelná ochranná křídla, která jsi nade mnou vždy držela. Děkuji také za hodnoty a tradice, které budu držet. Děkuji za domov a vždy se ráda budu vracet.

Počet písmen: 438 - QR kód - Email

Babičko, dědečku, vy jste moje všechno. Mám vás moc rád. Díky za to, co pro mě neustále děláte.

Počet písmen: 95 - QR kód - Email

Moje milovaná zlatá máti, copak Ti dnes mohu dáti? Děkuji Ti za všechno, neměj ze života vrásky, vždyť máš pořád krásné vlásky!

Počet písmen: 127 - QR kód - Email
1 - 10 z 11 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz