Zamilované sms pro holku

Když se kluk rozhodne veřejně vyjádřit své city, je to odvážny čin, který je ženami náležitě oceněn. Proto se netřeba bát a zaslat hezkou zamilovanou sms pro holku svých snů.

Miluji tě čím dál víc, ale už nevím jak ti to říct. Tvé jméno bych křičel na celý svět, pro tebe, lásko, pro tebe jen. I love you.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Stydím se Ti psát, že Tě mám moc rád. Že Tě dlouho miluji, chci Tě vidět, chci Tě mít. Já jsem chlapec prostý, mám srdíčko věrný. Pokud budeš má, věrný Ti budu na pořád. Těším se na vzkaz.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email

Vzácná je pro mne chvíle s Tebou být, tu malou sladkou chvíli doopravdy žít. Přemýšlím pořád, kde jsi byla celý život můj, tak Tě teď prosím: „Zůstaň - STŮJ!” Nemohu kvůli Tobě spát, mám Tě totiž příliš rád.

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Až budeš do snění odcházet za chvíli, Tvoji tvář pohladí jen dotyk motýlí. Nelekni se, moje lásko, motýl má tu moc, přináší Ti, milovaný, pusu na dobrou noc.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Přeji si, abys tu se mnou byla a na mé rty mě políbila. Chtěl bych s Tebou teď být, věř mi lásko, že bez Tebe opravdu nemůžu žít.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Kdepak lítáš, andílku, nechráníš mou dušinku. Bojím se moc, že jsem sám, na Tebe já myslívám. Čekám na ten krásný den, až přiletíš opět sem.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Jsi má láska, jsi můj medový květ, jsi můj dech, jsi mého srdce tep. Máš oči modré jako nebe, máš rty vášně plné, miluji jen tebe.

Počet písmen: 133 - QR kód - Email

Ty jsi má láska, ty jsi můj svět, nemůže vyjádřit těchle pár vět, jak moc tě miluju, jak tě mám rád, celý svůj život chtěl bych ti dát, nikdy už tě neopustím, to mi můžeš věřit, ty jsi ta, které chci své srdce svěřit, moje srdíčko bije jen a jen pro tebe, z všeho toho štěstí mě příjemně zebe. Děkuji za to, že jsi tu se mnou, život je zázrakem takhle ve dvou, posílám pusinku a velké pohlazení... Tvůj miláček, co u tebe zrovna není.

Počet písmen: 445 - QR kód - Email

Miluji Tě, lásko má, Ty jsi moje Kačenka. Tobě snubní prstýnek chci dát, a mým srdcem Ti požehnat.

Počet písmen: 101 - QR kód - Email

Růžička červená nad vodou se sklání, kdo koho miluje, posílá mu tohle přání. Já tebe miluji, v srdci tě nosím, na toto psaníčko odpověz PROSÍM!

Počet písmen: 146 - QR kód - Email
1 - 10 z 13 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz