Přání k svátku

Vyberte si z databanky textů přání k svátku a vyčarujte úsměv na tvářích svých blízkých.

Krteček se probudil a sluníčko pozdravil. Pověděl mu, že máš svátek a že ti dá pěkný dárek. Natrhal ti kytičky do barevné vázičky, utíkal je na stůl dát, vše nejlepší chce ti k svátku přát.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email

Kopu zdraví, hodně štěstí, trochu lásky jdem Ti přát, ať máš svátek tak nádherný, jako jsi ty sám. Přejeme Ti jen to nej, ať je Ti tu s náma hej. To a mnohem víc Ti přejí

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Tvůj svátek je tady, tak neumři nám hlady, máme pro tebe hostinu, uvidíš celou rodinu, oslava to bude veliká, ale už pssst - to se předem neříká... Zatím všechno nejlepší k svátku - a večer se těš!

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Prší, prší, na Tvůj svátek, nebuď smutná pro pár kapek. Možná Ti z nebe padá štěstí, chytni ho do dlaní, nezavírej pěsti. Slav od rána celý den, ať se Ti splní, vše co si přeješ, i Tvůj nejtajnější sen.

Počet písmen: 215 - QR kód - Email

Já Ti přeji, aby vítr do cesty vál samé štěstí, pak budeš vždy dobře vybírat na rozcestí. Také aby Tě nikdo blízký neopustil, protože jsi vždy odpouštěl vše, co nikdy jiný neodpustil. Všichni dobře vědí, že lásku umíš dát, že srdečně umíš říct větu mám Tě rád.

Počet písmen: 260 - QR kód - Email

Přijmi moje přání malé, k Tvému svátku v tento den, ať je Tvoje štěstí stálé, nebuď nikdy zarmoucen. K tomu ještě stálé zdraví, práce ať Tě neunaví, mnoho peněz, elánu, dobrou mysl po ránu, prostě vše to co máš rád, chci Ti k Tvému svátku přát.

Počet písmen: 253 - QR kód - Email

Štěstíčko, zdravíčko, přejeme ti, sluníčko. Dneska svátek slavíš, ať se dobře bavíš. Protože jsi daleko, pošleme ti přáníčko. Myslíme na tě celý den, buď opatrný nejen tento den. Ať ti zdraví stále slouží, ať jsi se vším vyrovnaný, to ti přeje jedna známá, nemusí být podepsána. Pro jistotu Adéla

Počet písmen: 308 - QR kód - Email

Andílek dnes svátek slaví, přejeme mu hodně zdraví. Štěstí, zdraví popřejem a pak si s ním připijem. Všechno nejlepší Ti přejí

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

Posílam Ti přáníčko, ať tě neopouští štěstíčko, taky trochu toho zdraví, ať se Ti to pěkne slaví, ještě přeju more lásky, ze života neměj vrásky.

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Škoda, že není Tvoje jméno v září, ale v prosincovém kalendáři. Prosinec pro mne hodně znamená a vůbec nejsem z toho znavená. Proto dneska Tvoje jméno září v prosincovém kalendáři. Chtěla bych Ti spoustu růží dát a k svátku blahopřát. Oslav svátek, jak se patří, při tom na sebe pozor dej, na mne s láskou vzpomínej. Vše nejlepší přeje

Počet písmen: 346 - QR kód - Email
1 - 10 z 23 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz