Novoroční

Úpřimné novoročné přání, potěší každého člověka a dodá mu sil a motivaci do novýho roku, který bude určitě lepší než ten minulý. Kéž by se všechna novoroční přání a předsevzetí jednou vyplnily !

Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání,plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou, nemoc či jinou, neplechu, v kazdou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

Uspěšný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, Jistotu ve skoku, nebýt bez floku a nebát se roku 2015!

Počet písmen: 117 - QR kód - Email

o nového roku Ti přeji: 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů optimismu, 365 dnů štěstí, 8 760 hodin splněných přání, 525 600 minut pohody a 31 536 000 vteřin lásky!

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Do nového roku hodně pohody, šťastné náhody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další života výhody

Počet písmen: 119 - QR kód - Email

Do noveho roku vykroc pravou nohou,at podari se vse,tak jak si v myslenkach prejes,at kazda nepravost,lez a klam je potrestana,at laska,stesti ,zdravi,radost je vsem prana,at dobrou naladu a kopu srandy rozdas kolem sebe.Nemusi to sice vyresit tvoje problemy,ale zarucene naseres tolik lidi,ze to stoji za to udelat.Pak budes v srdci mit ten blahy pocit,ze na Svete je prece krasne.Vse ostatni muzes,pri trose stesti,bud koupit,ukrast nebo zdedit.Jistotou vsak zustava,ze s kazdym koncem neco zacina,s kazdym zacatkem neco konci.Pohodove dny v tom novem roce 2013 Tobe,Eve a chlapikum preje Milos.

Počet písmen: 597 - QR kód - Email

Želám a prajem Vám, viac krajších dní ako tých horších, viac lásky ako nenávisti, viac hojnosti a radosti ako smútku a trápenia. Pevné zdravie a veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Skvělý start do NEW YEAR 2012, bohatýho ježucha, hodně lásky, sexu, hodně úspěchů a velký, ale opravdu velký kus štěstí Ti přeje

Počet písmen: 128 - QR kód - Email

Štěstí! Jediné, co přeji. Štěstí = zdraví, pohoda, splněná přání a touhy, přijímat a rozdávat radost... Někdy je to o náhodě, hodně však v nás. PF 2012.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Bližním pár slov z lásky daruj, společně se s nimi raduj, své přátele a rodinu chraň, tak dobrým člověkem se staň. Šťastný Nový rok!

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Veselý Silvestr chci ti přát, aby tě měl každý rád, aby ti každý štěstí přál. V novém roce 2012 plno zdraví, co je špatný, ať se spraví.

Počet písmen: 136 - QR kód - Email
1 - 10 z 410 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz