Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání,plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou, nemoc či jinou, neplechu, v kazdou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.

Počet písmen: 233 - QR kód - Email

o nového roku Ti přeji: 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů optimismu, 365 dnů štěstí, 8 760 hodin splněných přání, 525 600 minut pohody a 31 536 000 vteřin lásky!

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Do nového roku hodně pohody, šťastné náhody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další života výhody

Počet písmen: 119 - QR kód - Email

Želám a prajem Vám, viac krajších dní ako tých horších, viac lásky ako nenávisti, viac hojnosti a radosti ako smútku a trápenia. Pevné zdravie a veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Štěstí! Jediné, co přeji. Štěstí = zdraví, pohoda, splněná přání a touhy, přijímat a rozdávat radost... Někdy je to o náhodě, hodně však v nás. PF 2012.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Silvestr se musí slavit pěkně tvrdě, zvesela, aby o tom na druhý den také játra věděla. Čím víc budete na Silvestra pařit, tím víc se Vám bude v novém roce dařit. Krásný Silvestr a Nový rok.

Počet písmen: 190 - QR kód - Email

V období celoroční rekapitulace a novoročních předsevzetí Vám děkujeme za dosavadní spolupráci, přejeme příjemné prožití svátečních dní a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Je tu zas dvanáctá hodina, nový rok právě teď začíná! Podívej na nebe, petardy střílí, určitě to bude v tu pravou chvíli! Rodinný přípitek a co ještě víc? Štěstí, zdraví, lásku, pokoj a klid! Ti do roku 2012 přeje

Počet písmen: 213 - QR kód - Email

Chci, abyste si uvědomili, že život nejsou jen Silvestry, jsou i Velké pátky... Ty ale taky musí být, aby mohly přijít Velikonoce... V novém roce jenom zdraví přeje

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Rozsypej čočku na zápraží, ať máš peněz dost, ať se ti daří. Ať nový rok je lepší než ten starý, máš práci, přátele, ať tě zdraví zdraví.

Počet písmen: 137 - QR kód - Email
1 - 10 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz