Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Přítele, co srdce pohladí, kámošky, co Tě nezradí, mnoho lásky, štěstí a radování, plno sexu a krásné milování. Všechno nejlepší do nového roku 2012 přeje

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Oceán štěstí, moře lásky, potok zdraví, pramínek naděje a jen kapičku zklamání. Šťastný nový rok 2012, spoustu přátel a žít život naplno přeje

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Do Nového roku už zbývá jenom krok, tak chystejte dobrý mok! O půlnoci připijte si na zdraví, ať jste sami či s přáteli. Připijte si sklenkou lahodného moku a popřejte hodně správných kroků do nového roku.

Počet písmen: 205 - QR kód - Email

Než se zraním otvírákem, než se zpiju bavorákem, za střízliva píšu zprávy - hodně štěstí, lásky, zdraví. Vše nejlepší do nového roku 2012 přeje

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Přeji Ti do nového roku, ať se Ti splní všechna Tvá předsevzetí, ať prožiješ na Silvestra srandy kopu, tak hodně štěstí, zdraví a třeba i dětí.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Vzpomeňte si chvilku na mě, jak tak zvedáte neúnavně ke rtům svoji skleničku. Přivítejte se s novým rokem, vykročte do něj správným krokem a nepromarněte ani chviličku.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Když půlnoc zvony odbíjí a všichni si připíjí, já sklenku pozvedám, ať moje přání letí k vám. Zdraví, štěstí, lásku chci vám přát, ať NOVÝ ROK je skvělý napořád.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Starý rok se k zemi klátí a nový mu do zad mlátí. Stařešino, sbal si paky a všechno špatné zabal taky. My chcem slavit Nový rok a popíjet slastný mok. Přátelům všem chceme přát, štěstí, zdraví napořád. Šťastný nový rok 2012!

Počet písmen: 224 - QR kód - Email

Silvestr byl pěkná dřina, postihla mě kocovina. Abych vůbec vystřízlivěl a spravil si šmak, musel jsem já ucucávat od okurek lák. Tím jsem se fakt napravil, jak rybička zase byl. Krásný Nový rok.

Počet písmen: 195 - QR kód - Email

Neožer se zase na silváče jako prase, zasportuj si, zasexuj, ale alkáč - ten je fuj ;) Začni odteď zdravě žít, abys byl příští rok fit. Taky si splň všechny sny, to ti, Venco, přejem my. Kamarádi z hospody. P.S. Ve tři ráno nás nesmíš brát vážně.

Počet písmen: 246 - QR kód - Email
41 - 50 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz