Novoroční přání

Přejte štastný nový rok všem které máte rádi. Vyberte si vzory textů novoročních přání pro své blízké. Ponoukáme vám nepřeberné množství textů všech možných tematik od vtipných až po zamilované.

Ať se Ti v novém roce splní všechny sny, ať láska se štěstím provoní Tvé dny, ať máš hodně úspěšných dní a zdraví, ať máš hodně přátel, kteří s tebou slaví.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

LETENKA KOMU: TOBĚ DÉLKA LETU: 365 DNÍ ODLET: 1. 1. 2012 V novém roce se drž hor zdraví, neopusť pevniny štěstí, ostrovy naděje, plameny lásky, moře snů.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Po půlnoční rachejtli posíláme přáníčko, do nového roku ať slouží hlavně zdravíčko. Když má člověk zdraví pevné, žádná blbost s ním už nehne. Štěstí, radost ze života, to už samo přijde, hlavně ať ten první krok na jedničku vyjde. Všechno nej...

Počet písmen: 245 - QR kód - Email

Máš blbej den? Tak si představ: Máš bráchu gaye a jste siamská dvojčata, Tvůj brácha má dnes rande a oba máte jen jednu prdel... Už je Ti líp? PF 2012

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Z chatičky pod sněhem, alkohol v krvi. Štěstí Vám popřejem my jako první. Ať je ten nový rok, jak jen si přejete, s opičkou za krkem šťastně ho začněte.

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Zas starý rok se s novým sešel a nastává ta slavná vyměna křesel. Ať štěstí láska a úspěchy Tě provází, ať nic Ti v životě neschází, hojnost, peníze, společnost, tak jak sis vysnil budoucnost. Zkrátka prožij rok nový mnohem lépe než ten starý.

Počet písmen: 250 - QR kód - Email

Proto jsou svátky tak vzácně nevšední, že v dlouhé řadě dnů ční mezi všemi... A protože osud jde krokem pro každého z nás neviditelným, přejeme Vám, aby i v následujícím roce byl Vám příznivě nakloněn a jen štěstí šlo Vám v patách... William Shakespeare

Počet písmen: 253 - QR kód - Email

Zas starý rok se s novým sešel a nastává ta slavná vyměna křesel. Ať štěstí láska a úspěchy Tě provází, ať nic Ti v životě neschází, hojnost, peníze, společnost, tak jak sis vysnil budoucnost. Zkrátka prožij rok nový mnohem lépe než ten starý.

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Krásné svátky vánoční, veselé cesty půlnoční, pod stromečkem velký dar, na Silvestra pěkný bál. Na tom bále lehký krok, potom šťastný Nový rok.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Přeji vločkám sněhovým, ať štěstí jen nosí, ať každá vločka smůle cestu k Tobě kosí... Až na Měsíc doletí, najdou samy sebe, na Silvestra poprvé spatří hvězdné nebe... Krásný nový rok 2012.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email
71 - 80 z 168 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz