Pro zamilované

Vyberte si hezkou básničku nebo přáníčko pro svého miláčka. Pro zamilované ponoukáme množství sms přání, textů nebo básniček, které můžete odeslat, nebo se alespoň inspirovat. V kategorii najdete sekci sms přání jak pro holky tak pro kluky.

Miluji tě čím dál víc, ale už nevím jak ti to říct. Tvé jméno bych křičel na celý svět, pro tebe, lásko, pro tebe jen. I love you.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email

Krásný je, když hladíš mě po vlasech a já cítím tvůj teplý dech, krásný je, když hladíš mě po těle a já cítím tvé ruce a krapet naděje. Krásný je, když hladíš mě po rukou a já cítím tvé políbení na ucho. Krásný je cítit Tvé vzrušení, když pokládáš mě na lůžko a šeptáš: „Vrať se mi.”

Počet písmen: 291 - QR kód - Email

Posílám Ti přáníčko, ty mé drahé zlatíčko. Pusinku Ti k tomu dám, protože Tě ráda mám. Tvá Maruška.

Počet písmen: 103 - QR kód - Email

Chci být jen a jen s tebou, mít tě vedle sebe, milovat každý kousíček tebe. S tebou se probouzet, s tebou usínat, jen sama nechci nový den začínat. Miluji tě.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Ať se Tvůj život od dnešního dne plní láskou, štěstím a spokojeností jen! Miluji Tě, miláčku.

Počet písmen: 94 - QR kód - Email

Je mnoho trestů a všechny jsou zlé, ale ten nejhorší je být bez tebe.

Počet písmen: 72 - QR kód - Email

Je to už dávno, co jsem slyšela slova Mám tě rád. Je to tak dávno, jako když lístek po vodě odplul a nikdo ho neshání. Tak dávno jako den, co právě uběhl. Dlouho jsem psala tohle psaní, abych Ti mohla říct: Mám Tě ráda.

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Stydím se Ti psát, že Tě mám moc rád. Že Tě dlouho miluji, chci Tě vidět, chci Tě mít. Já jsem chlapec prostý, mám srdíčko věrný. Pokud budeš má, věrný Ti budu na pořád. Těším se na vzkaz.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email

Miluju, když slunce vychází, miluju, když měsíc odchází, miluju, každý nový den, miluju, když ty jsi v něm, miluju ty chvíle, kdy jsme spolu, miluju, když ve dvou vracíme se domů, miluju, když jdem ruku v ruce, miluju Tě z celého srdce.

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Mé srdce patří pouze Tobě a je jedno, v které jsme zrovna roční době. Může být léto nebo zima, moje láska k Tobě nikdy nezhasíná.

Počet písmen: 129 - QR kód - Email
1 - 10 z 34 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz