Vánoční

Vánoce, nejhezčí svátky v roku. Není člověk, který by se na tenhle den netěšil celý rok. Proto neváhejte a připoměnte svým blízkým, že Vánoce již klepou na dveře a nesou s sebou všechna ta skvělá jídla na které se pak celej rok vzpomíná. Úpřimné nebo veselé vánoční přání taky pomáhá nabudit tu správnou vánoční atmosferu.

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou, žízeň má prý jako trám, letí, letí přímo k Vám. Jestli čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku Krásné Vánoce...

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Veselé Vánoce chci Vám teď přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému štěstí přál a i ten nový rok za to stál!

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou.

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Třpitivý pozdrav sněžných vloček, pěkné dárky pod stromeček. Klid a radost na Vánoce, mnoho štěstí v novém roce.

Počet písmen: 115 - QR kód - Email

Nechť zvony zvoní a srdce plesají, nechť svíce hoří a číše cinkají, ať šťastný je tvůj každý krok, přeji ti krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Připravte si pelíšek, už k vám míří Ježíšek! Dárky vozí podle chuti? na saních i na peruti. Proto všichni těšme se, copak dneska přinese.

Počet písmen: 289 - QR kód - Email

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele co nikdy nezradí, k bohatství krůček a ke štěstí skok, zkrátka nádherné Vánoce a nový rok.

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Z oblohy se sypou hvězdičky. Slyšet je koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký. Ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli.

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Na Štědrý den nepůjdem ven, nacpeme si bříška, počkáme až na Ježíška. Dárků dosti a kapra co nemá kosti. Krásné Vánoce, klid a štěstí přejí .

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem!

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email
1 - 10 z 617 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz