Vánoční sms

Vánoční přání sms - inspirujte se stovkami Vánočních sms přání, které můžete rovnou odeslat a udělat lidem okolo svátky ještě hezčími.

Veselé Vánoce chci Vám teď přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému štěstí přál a i ten nový rok za to stál!

Počet písmen: 122 - QR kód - Email

Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou.

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Třpitivý pozdrav sněžných vloček, pěkné dárky pod stromeček. Klid a radost na Vánoce, mnoho štěstí v novém roce.

Počet písmen: 115 - QR kód - Email

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele co nikdy nezradí, k bohatství krůček a ke štěstí skok, zkrátka nádherné Vánoce a nový rok.

Počet písmen: 142 - QR kód - Email

Z oblohy se sypou hvězdičky. Slyšet je koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký. Ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli.

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Na Štědrý den nepůjdem ven, nacpeme si bříška, počkáme až na Ježíška. Dárků dosti a kapra co nemá kosti. Krásné Vánoce, klid a štěstí přejí .

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Štěstí a radost, lásku a něhu, ať vám přinese vánoční sen. Vaše štěstí najdete na vločkách sněhu, ať šťastný je Váš Štědrý den.

Počet písmen: 130 - QR kód - Email

A jako vždy po roce, přišly k nám zas Vánoce. Přejeme vám plná bříška a těšte se na Ježíška. Ať se u vás také staví a přinese hlavně zdraví.

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly... A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit jak sněhová vločka zebe... Kéž nejen o Vánocích, ale po celé další roky, nacházíme cestu k sobě radostnými kroky!

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Na Vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak jak to má být. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem.

Počet písmen: 137 - QR kód - Email
1 - 10 z 284 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz