Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou, žízeň má prý jako trám, letí, letí přímo k Vám. Jestli čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku Krásné Vánoce...

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Nechť zvony zvoní a srdce plesají, nechť svíce hoří a číše cinkají, ať šťastný je tvůj každý krok, přeji ti krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Připravte si pelíšek, už k vám míří Ježíšek! Dárky vozí podle chuti? na saních i na peruti. Proto všichni těšme se, copak dneska přinese.

Počet písmen: 289 - QR kód - Email

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem!

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Vánoce jsou svátky klidu, neskoušejte naší třídu. Vy by jste Nám pětku dala, ryba by Nám nechutnala.

Počet písmen: 103 - QR kód - Email

Koledy už znějí z dálky, zvěstují nám krásné svátky. Svátky plné tajných přání, setkání a pousmání. Na Vánoce každý z nás do dětství se vrací rád. Krásné Vánoce.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

I když sněhu není moc, je pár hodin do Vánoc. Milým lidem budu přát, ať Vás každý má rád. K tomu třpytivý pozdrav sněžných vloček, hodně dárků pod stromeček.

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Miláčku, tohle pro mě budou ty nejkrásnější Vánoce ze všech. Nezáleží na tom, jestli bude pod stromečkem hora dárků, nebo prázdná podlaha. Hlavní je, že je strávím s tou nejmilejší holčinou na světě, s tebou. Miluji tě.

Počet písmen: 219 - QR kód - Email

Přišel k nám Ježíšek, má chlupatý kožíšek. V něm schované dárečky, pro všechny malé dětičky. My Vám přejem krásné svátky, zdraví, klid a pohodu, vždycky dobrou náladu. Nejen o Vánocích, ale i v novém roce. To Vám přejí

Počet písmen: 218 - QR kód - Email

Vánoční stromek září zas, v jeslích Ježíšek dřímá. Kolem je radost, všude je jas, zbožný lid v chrámu zpívá. Kéž i u Vás je radost a jas v tomto vánočním hodě! A ne jenom dnes, ale po celý čas. Kéž Vás Bůh chrání v každé době!

Počet písmen: 226 - QR kód - Email
1 - 10 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz