Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Když nebudeš celý den žrát, bude se ti pak dobře srát a večer uvidíš zlaté prase, jen před zrcadlem zase. Ať ti jsou ponožky a bačkory malé. Šťastnééé a veselééé.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Když k Tobě jednou v noci přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a strčí Tě do pytle, neboj se. To jsem jen napsala Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Krásné Vánoce, s vločkami za oknem, s vůní stromku, s tajemstvím dárků, (a něčím dobrým do pohárku), s kouzelným světlem svíček... A s úsměvem Mariiným na dítě do jesliček.

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Už nadešel nádherný vánoční čas a kouzlo Vánoc je všude kolem nás. Tak oslavte tento svátek spolu, bok po boku u štědrovečerního stolu! Krásné Vánoce!

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Dnes opět nastává radostná chvíle, kapr nám uplaval, tak máme filé. Stromeček ohořel pod žárem svíček, slzy se vhrnuly do našich víček. Ty slané slzičky jsou slzy štěstí, kéž letos dostaneš víc, než jen pěstí.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Krásné prožití vánočních svátků, pod stromečkem hodně dárků, v novém roce hodně lásky, v životě pak žádné vrásky. To vše a mnohem více ze srdce přejí

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Kdyby každá sněhová vločka, co padne na Tvou tvář, bylo jedno Tvé přání, přála bych Ti, aby celý příští rok sněžilo a Tvá přání se měnila ve skutečnost. To Ti z upřímného srdce přeje

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Den plný pohádek, kouzelných vůní, Ježíšek dárky nám naděluje. Den, kdy i oříšky po vodě plují a jablíčko napůl se rozkrajuje. Jen jednou do roka Vánoce přijdou, jen jednou do roka slavíme je, na stole cukroví, všichni se sejdou, ať radostné jsou Ti dnes přejeme.

Počet písmen: 263 - QR kód - Email

Přišli jsme k vám z velké dálky popřát Vám ty krásné svátky. Pod stromečkem dárků dost, spoustu zdraví a radost. Krásné Vánoce a pohodový rok 2012 přejí

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Že prý je to neskutečné a plné zmatků? Dát sluníčko sedmitečné k vánočnímu svátku? Usmíváš se? To je skvělé, to je účel přání! Šťastné a veselé vánoční rozjímání!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email
71 - 80 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz