Vánoční přání

Vánoční přání texty - v kategorii uvádíme kupu textů které můžou posloužit jako podklad pro vaši vánočnou korespondenci.

Vánoce jsou na blátě, letos nejsou ve zlatě. Všude je to samá krize, vím to všechno z televize. To by z toho jeden chcíp, na Nový rok bude líp! Věříme a doufáme, popřát si Vám troufáme. Hodně zdraví, štěstí, lásky, přejeme Vám bez nadsázky.

Počet písmen: 240 - QR kód - Email

Až uvidíš v kalendáři nápis Štědrý den, ať ti oči štěstím září, zase se sejdem. Sejdeme se u stromečku, koledy zazpíváme, pod jmelím se políbíme, dárečky si rozbalíme. Potom půjdem v době noční do kostela na půlnoční. Krásné Vánoce.

Počet písmen: 232 - QR kód - Email

Hezké Vánoce, šťastný nový rok, na stole ať voní grog. Dobré pití na připití, stromeček ať pěkně svítí. Co nebylo tento rok, ať splní se napřesrok.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Moc se těším na Vánoce, protože si všichni přejou. A já bych chtěla popřát KRÁSNÉ VÁNOCE, pěkné večery s rodinou, radost z bílého sněhu, který mám velmi ráda!

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Zvonečky cinkají, dětičky jásají, vyhlíží Ježíška, oči jim svítějí. V tom vánočním čase radujte se všichni, my Vám k tomu přejeme šťastné a veselé romantické svátky. To Vám srdečně přejí

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Vůně jehličí, světla svíček a cukroví, to vše patří k Vánocům stejně jako sváteční atmosféra a vlídné slovo. Přeji Ti, ať jsou letošní Vánoce těmi nejkrásnějšími.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Hodně dárků, mnoho štěstí, ať Ti cestu úspěch klestí. Každý sen a každé přání ať splní se Ti bez meškání. Láska ať najde si Tě na Vánoce, anebo hned v novém roce.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Řízek, salát, stromeček, a už je tu zvoneček. Ježíšek Tě měl rád přeci, přinesl Ti plno věcí. Teď si dopřej dobrý grog, a buď hodný celý rok!

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

U stromečku zapálíme prskavky a svíčky, štěstí, zdraví popřejeme, kupu dárků přineseme. Spousty kaprů, spousty řízků, velkou haldu salátu. S rodinou a přáteli užívejte Vánoce, a když přijde splín, zažeňte ho štěstím svým. Krásné svátky vánoční přejí

Počet písmen: 249 - QR kód - Email

Ježíšek zvonečkem zacinká, přichází kouzelná hodinka. Všichni u stolu čekají, dětičky zvesela vejskají. Pod stromečkem dárečky zbarvené, vedle stromečku dětské tvářičky rozzářené. Takové krásné Vám přejeme Vánoce a hodně zdraví v Novém roce.

Počet písmen: 241 - QR kód - Email
101 - 110 z 332 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz