Poděkování za spolupráci

Poděkovaní za spolupráci udělá příjemci velkou radost, zároveň zvýší vzájemné sympatie a podpoří tak další možnou budoucí kooperaci. Napište svému kolegovi, nebo kolegyni a udělejte jim radost.

Vaší práce si všichni vážíme, jste pro společnost devizou, pro ostatní kolegy příkladem a za toto vše Vám jménem celé společnosti ještě jednou děkuji. Prosím, pokračujte takto i v dalších letech. Do další práce Vám přeji jen a jen to nejlepší.

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Vážený pane Novák, rád bych Vám za naši společnost .............. poblahopřál k třetímu výročí působení na pozici ...................... Váš osobní přístup, talent, píle a především tvrdá práce, to jsou slova, které shrnuji do jediné fráze - nepřehlédnutelný přínos firmě. A za to Vám osobně děkuji.

Počet písmen: 300 - QR kód - Email

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim stávajícím klientů za jejich rozhodnutí vybrat si nás za dodavatele ............... služeb, že i v roce 2016 uděláme vše proto, aby jejich rozhodnutí bylo správné. Přejeme stávajícím i potencionálním klientům mnoho pracovních, ale i osobních úspěchů, pevné nervy a především zdraví jako z ocele.

Počet písmen: 337 - QR kód - Email

Vážení partneři, dovolte nám tímto vyjádřit poděkování za podporu, kterou jste v uplynulém roce 2014 poskytli zaměstnancům naši společnosti. Velmi si spolupráce s Vámi vážíme a doufáme, že i pro Vás byla přínosem.

Počet písmen: 214 - QR kód - Email

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Současně se těšíme na další společnou spolupráci.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email

Vážená paní Nováková, ráda bych Vám poděkovala za Váš čas, který jste mi věnovala během naší včerejší schůzky. Těší mne, že jsem se s Vámi mohla osobně setkat a mohly jsme prodiskutovat budoucnost naší spolupráce. Věřím, že naše dobře fungující obchodní vztahy oboustranně podpoří další rozvoj našeho podnikání. Velmi se proto těším na další spolupráci s Vámi. S pozdravem

Počet písmen: 374 - QR kód - Email

Děkujeme za projevenou důvěru a ceníme si spolupráce s Vámi. Myslím, že spolupráce byla oboustranně prospěšná.

Počet písmen: 110 - QR kód - Email

Děkujeme Vám za spolupráci v tomto roce a přejeme hodně úspěchů do nového roku.

Počet písmen: 79 - QR kód - Email
1 - 8 z 8 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz