Poděkování

Čas od času nastane v životě situace, kdy ti někdo nezištně pomůže v těžké chvíli a ještě tě obdaruje hezkým úsměvem. Takové vzácné chvíle si trěba pamatovat a dotyčné osobě jednoznačně napsat hezké poděkování.

Děkujeme za Vaše vychování, lásku a starosti, za pohádky v dětství a malé dětské radosti.

Počet písmen: 89 - QR kód - Email

Děkuji Vám za dcéru, kterů Vy mi dáte, děkují Vám za lásku, kterú ke mně máte.

Počet písmen: 79 - QR kód - Email

Moje milá maminka, dnes jsem nevěsta, zítra budu manželka, ale navždy zůstanu tvojě malá holčička. Mám tě moc ráda. Tvoje Janíčka

Počet písmen: 129 - QR kód - Email

Milí rodiče, děkuji vám za trpělivost, kterou jste se mnou měli, za lásku, se kterou jste mě vychovávali. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, za čas, který jste se mnou strávili. Děkuji za to, že jsem měla vše, co jsem si potřebovala, často i víc. Děkuji za možnost studovat, za příležitost plnit své sny, za vaše pochopení a odpouštění, za vaši laskavost. Děkuji za vaši pomoc, bez které bychom se ani dnes neobešli. Díky za domov, kam se ráda vracím.

Počet písmen: 457 - QR kód - Email

Děkujeme rodičům za lásku, kterou jste nám dali,za trpělivost, kterou jste s námi měli. Děkujeme, že jsme vždy měli vše, co jsme potřebovali a často mnohem i více. Děkujeme za probdělé noci, pomoc a neviditelná ochranná křídla, která nad námi držíte. Děkujeme za domov, kam se budeme vždy rádi vracet!

Počet písmen: 301 - QR kód - Email

Vaší práce si všichni vážíme, jste pro společnost devizou, pro ostatní kolegy příkladem a za toto vše Vám jménem celé společnosti ještě jednou děkuji. Prosím, pokračujte takto i v dalších letech. Do další práce Vám přeji jen a jen to nejlepší.

Počet písmen: 243 - QR kód - Email

Vážený pane Novák, rád bych Vám za naši společnost .............. poblahopřál k třetímu výročí působení na pozici ...................... Váš osobní přístup, talent, píle a především tvrdá práce, to jsou slova, které shrnuji do jediné fráze - nepřehlédnutelný přínos firmě. A za to Vám osobně děkuji.

Počet písmen: 300 - QR kód - Email

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim stávajícím klientů za jejich rozhodnutí vybrat si nás za dodavatele ............... služeb, že i v roce 2016 uděláme vše proto, aby jejich rozhodnutí bylo správné. Přejeme stávajícím i potencionálním klientům mnoho pracovních, ale i osobních úspěchů, pevné nervy a především zdraví jako z ocele.

Počet písmen: 337 - QR kód - Email

Vážení partneři, dovolte nám tímto vyjádřit poděkování za podporu, kterou jste v uplynulém roce 2014 poskytli zaměstnancům naši společnosti. Velmi si spolupráce s Vámi vážíme a doufáme, že i pro Vás byla přínosem.

Počet písmen: 214 - QR kód - Email

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Současně se těšíme na další společnou spolupráci.

Počet písmen: 189 - QR kód - Email
1 - 10 z 19 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz