Mikuláš

Když jsi celej rok sekala dobrotu, určite ti mikuláš něco hezkého donese. Jenom doufej, že v čižmičce nebude tenhle rok žádné uhlí nebo koště. Když už i tví známí nebyli nejlepší tak jim alespoň zvedni náladu vtipným sms přáním.

Mikuláši,mikuláši proč mě tu dnes čerti straší, já nezlobim maminku jenom někdy chvilinku a pak běžim dát ji pusu-a pak tiše bez rámusu du si s tátou hrát nebo tiše spát.

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Až k tobě jednou přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a narve tě do pytle, neboj se,napsal jsem Mikulášovi,že tě chci za dáreček!!!

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Mik, mik, Mikuláš,přišel s čertem na koláč. Čerte, čerte chlupatý,nechej pytel za vraty. Slibuju ti, slibuju,že už zlobit nebudu.

Počet písmen: 133 - QR kód - Email

Zatím co padá sníh a tichounce práší v policích cukráren spí bílí Mikuláši. To už se těšíme. To už je tady zase tajemný podvečer pátého prosince. Ornáty z papíru šustí v tomto čase a děti čekají při černé hodince, Zatím co padá sníh a tichounce práší jako by splýval vous Velkému Mikuláši.

Počet písmen: 296 - QR kód - Email

Budliky, čertiky, budliky, já jen nesu čerstvý rohlíky. Kratší den a delší noc, není už tak dlouho do Vánoc.

Počet písmen: 108 - QR kód - Email

Přeji Ti moc a moc krásného Mikuláše . PS:Mikuláša s čertem už jsem potkal , ale anděla ještě ne , nenech mě dlouho čekat , kdy Tě zase uvidím :c*

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Čerte čerte, čertisko špinavé máš vousisko dlouhý ocas ostré rohy a kopyto místo nohy

Počet písmen: 88 - QR kód - Email

Lásko, víš, že čert nemá rád zlobivý holčičky... Co? Že jsi nezlobila? - Ale však ty víš... a jsem moc rád, že můžu být s tebou. Super mikulášský den.

Počet písmen: 150 - QR kód - Email

Vážený zákazníku . Oznamuji vám , že vzhledem k meziročnímu růstu cen uhlí a brambor bude s ůčiností od 5.12. těm , kteří zlobily dávat rovnou přes pusu nebo na zadek váš Mikuláš

Počet písmen: 178 - QR kód - Email

Kde se vzal, tu se vzal, najednou Mikuláš pod okny stál. A ty jeden čerte špinavý, nech svůj pytel za vraty. Čerte berte čertisko, máš dlouhé vousisko. Já Ti tady slibuji, že už zlobit nebudu.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email
1 - 10 z 36 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz