Pozvánky na oslavu narozenin

Jestliže se chystáte uspořádat oslavu narozenin, určitě se Vám budou hodit nějaké ty šablony a vzory, jak mají vypadat správné pozvánky na oslavu narozenin.

Ťuky, ťuky na hlavu, zvu tě na svou oslavu. Ťuky, ťuky na čelo, tak se ukaž, příšero!!!

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Zvu tě na svou oslavu, doufám, že tě nezklamu. Čeká tě hafo zábavy, nebudou žádné zábrany, všude jen dobrá nálada, počkej, to bude oslava!

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Za 14 dní přijde den, kdy oslavovat budu jen. Narozky se kvapem blíží, nakupovat stihnu stěží. Všechny Vás zvu ke mně dom, ještě písnu, zatím čau.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Tímto Vás srdečně zvu na oslavu svých 50. narozenin, která se uskuteční: KDY? ... KDE? ... Účast potvrzujte do tohoto data: .... Budu se těšit. Jídlo a pití připraveno.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Milí přátelé, srdečně vás zvu na příjemné posezení při příležitosti dosažení významného životního jubilea. Posezení se koná v ... od 19 hodin. Na Vaší účast se těší

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Na oslavě svých 30. narozenin se chystám tančit, zpívat za dva, jíst za tři a pít za pět. Nechceš si to nechat ujít? Pak přijď (datum, hodina, místo) a třeba na tebe ještě něco zbyde.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

Tímto Vás srdečně zvu na oslavu svých 50. narozenin, která se uskuteční: KDY? KDE? Účast potvrzujte do tohoto data: Budu se těšit. Jídlo a pití připraveno.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Udělej mi jednu radost a přijmi moje pozvání. Pití tady bude dost, potom také zpívání.

Počet písmen: 86 - QR kód - Email

Dneska pozvu Tě já k nám, narozky nechci slavit sám. Pokud chceš, tak budu rád, přijď se napít a nacpat. Oslavovat budeme, do rána tu zkejsneme. Dnes v 18:00 ahoj. Zdraví a zve Tě

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Zase mi bude víc než loni, stejně tak jako předloni, čas mi běží stále dál. Nebudeme se však bát, trošku ho jen zpomalit, s přáteli se pobavit a tu krásnou 50-tku spolu pořádně oslavit.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email
1 - 10 z 15 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz