Narození dítěte

Narození dítěte je bezesporu tou nejradostnější chvíli všech rodičů. Inspiruj se v naší zbírce a napiš hezké sms přání nebo veselou básničku. Určite příjemcům udeláš velkou radost.

Narodila se holčička, jmenuje se Monička. Přejeme jí štěstí, zdraví, ať se jí v životě daří.

Počet písmen: 95 - QR kód - Email

Narodila se maličká, je to krásná holčička. Maminko a tatínku, přejeme jí do vínku, aby rostla jako z vody, šla životem bez nehody, láska jí nikdy nechyběla, co chce, aby vždycky měla.

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Nejkrásnější ze všech krásných dárků, servíruje život přímo do kočárku. Gratulujeme Ti maminko, že máš nádherné miminko.

Počet písmen: 120 - QR kód - Email

Před chvilkou přišla zprávička, že přišla na svět holčička. Maminka je celá šťastná, tatínek ji oplakává. Přejeme Vám, rodinko, jenom zdravé miminko. Štěstí, lásku, tu jí dáte, před špatnostmi uchráníte. Držíme Vám pěstičky, Vaše známé, hodné sudičky. Hodně štěstí.

Počet písmen: 275 - QR kód - Email

Nejlíp se máš, dokud ležíš v kočárku, to se život nejvíc usmívá. Pozdějc holka s mašlí sní ti polárku a začneš chápat, jak to v světě chodívá. Vítej mezi námi.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

Blahopřejeme k narození dcery. Mladé mamince přejeme pevné zdraví, tatínkovi mnoho štěstí ve výchově dítěte, ať Vám roste k Vaší radosti.

Počet písmen: 137 - QR kód - Email

Blahopřejeme k malému uzlíčku štěstí, který se narodil z Vaší lásky. Hodně štěstí Vám i Vaší holčičce přejí

Počet písmen: 108 - QR kód - Email

Nejkrásnější ze všech dárků dává život do kočárků, a i když bude zlobit maličko, pamatujte, že je to vaše štěstíčko. Blahopřejeme k narození děťátka.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Na svět přišlo děvčátko, chodit bude zakrátko, ať Vám roste jako z vody, sklízí s Vámi štěstí plody, přejeme mu do vínku, maminko a tatínku.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Narodila se nám zrána jedna krásná, zdravá „vrána”. Je to milá holčička, říkají jí Anička. Anička Vás pozdravuje a těší se na Vás.

Počet písmen: 134 - QR kód - Email
1 - 10 z 45 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz