Den otců

Den otců je den, kdy mají svátek otcové. Na světě se fakticky slaví během celého roku - ve velké většině zemí třetí neděli v červnu.

V dnešní výjimečný den bych Ti chtěl, milý táto, dát obrovské poděkování za to, jak báječný táta jsi! Mám Tě moc rád/a!

Počet písmen: 119 - QR kód - Email

Silné a pevné obětí a sladká pusa navrch letí k tomu nejlepšímu tátovi na světě, který dneska slaví svůj den! Báječně oslav svůj svátek a buď vždy šťastný! To Ti přeje…

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Jsi dobrý učitel, jsi můj strážný anděl, jsi laskavý a obětavý člověk, ale hlavně- JSI MŮJ TÁTA! A já jsem moc rád/a, že Tě mám! Krásný den otců!

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Každý muž se může stát otcem, ale jen některý tatínkem! Ty jsi ten nejlepší tatínek na celém světě a já mám ohromné štěstí, že Tě mám! Krásný den otců Ti přeje…

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

K Tvému dnešnímu dni, taťko, mám jedno velké přání: ať jsi šťastný a ať Ti dělám jen samou radost! Všechno nejlepší ke dni otců!

Počet písmen: 128 - QR kód - Email

Můj nejmilejší táto, k dnešnímu dni otců Ti co nejsrdečněji přeji všechno nejlepší! Buď zdravý, šťastný, veselý a hlavně, zůstaň, jaký jsi, protože tak jsi ten nejlepší táta!

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Tatínku, z celého srdce Ti přeji, aby Ti dnešní den přinesl tolik radosti, smíchu, dobré nálady a skvělých zážitků, jako nám Ty sám rozdáváš po celý rok! Krásný den otců!

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Nejmilejší taťko, k Tvému dnešnímu dni otců Ti přeji, aby se Ti na dětech desetinásobně vrátila všechna Tvá laskavost, péče, starostlivost a láska, kterou nám dáváš!

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Skvělý táta je hotová vzácnost, ale táta jako ty, to se rovná výhře v loterii! Tati, jsem moc rád, že Tě mám, a děkuji Ti za vše, co pro děláš, moc si toho vážím!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Tati, mám Tě ráda a chtěla bych Ti dnes, kdy slavíš svátek, poděkovat za Tvou péči, lásku a za všechno, co pro mě děláš.

Počet písmen: 120 - QR kód - Email
1 - 10 z 11 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz