Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Pomalu se otepluje, jaro opět je tu, příroda vesele zpívá ódu novému létu. Velká část z těch tónů patří Vám, všechno nejlepší k narozeninám!

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Věk, co je to věk... Že jsi o rok starší? Ale no tak, jsi o rok krásnější, s velkým srdcem. Máme Tě rádi, ty náš milý kudrnáči, a koukej si je užít. Krásné narozeniny přejí

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Hodně lásky a zdraví, ať se ti vždy všechno daří. Hodně přátel a štěstí, ať tě ani jedno nikdy neopustí. A to všechno ti přeji z celého srdce k tvým dnešním narozeninám.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Složili jsme včera slib, že s Tebou dneska budeme celý den pít. Proto ihned vyskoč z postele, protože před domem na Tebe čekají přátelé!

Počet písmen: 136 - QR kód - Email

Nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý, nejsi starý... Čti si to pořád dokola a možná tomu uvěříš!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Jdi životem jako voda. Zlo obejdi, lásku obejmi! Pro štěstí proudi, pro zlobu bouři! Teč s přáteli a roň slzy s nadějí, tak jak to všechny vody světa dělají! Krásné narozeniny přeje

Počet písmen: 181 - QR kód - Email

Za 9 let přátelství ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, ať nikdy na tobě nevidím vrásky, ať naše přátelství zůstane, v to hodně věřím, že mezi námi zlo nenastane. Všechno nejlepší ti přeje tvá nejlepší kamarádka.

Počet písmen: 232 - QR kód - Email

Petra narozky dnes slaví, všichni se skvěle baví. Dárky od nás dostane, úsměv v tváři nastane. Všechno nejlepší přeje tvoje sestřička, napsala z lásky a srdíčka.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Krásné tělo, skvělý duch, chlapů kolem jako much. Zkušenější každým rokem, život vychutnává každým lokem. Vždy v pohodě naladěná, zkrátka 100% žena! Krásné narozeniny.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Život letí jako voda, už tolik roků v pr... To nevadí, žádná škoda. Těch lásek, gólů, kilometrů, panáků a piv, mám stále všechno před sebou, stejně jako dřív.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email
1 - 10 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz