Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Až na své mládí, co po něm je veta, dívat se budeš s despektem kmeta, v uších ať stejně zní Ti dál ten vítr večerní, co v chmelnic strunoví tehdy Ti stříbrně písničky o světě, o štěstí, o lásce lhal. Yesterday...

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Přiblížil se den Tvých narozenin. Dovolujeme si proto Ti při této slavnostní příležitosti popřát do života hodně radosti, štěstí, pohody a úspěchů.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Život Ti píše o rok víc, v přáníčku psaném chci Ti říct: vínečko popíjej, písničku si zazpívej, a s dobrou náladou na vše se podívej. Tak dlouhý život ve zdraví užívej.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Varuj se šrámů, co dlouho se hojí, miluj jen lidi, co za to stojí, buď šťastný, dělej, co chceš, žij tak, ať nikdy nelituješ. Krásné narozeniny přejí

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Tak jako růže z poupěte tiše a náhle vykvete, tak také v životě ať štěstí Ti nikdy nepřestává kvésti. Ať zdraví, láska, pohoda není jen pouhá náhoda. Ať jako v jarní zahradě - ve tvých dnech, týdnech, letech - v radosti, dobré náladě vše krásným květem kvete.

Počet písmen: 259 - QR kód - Email

Všechno nejlepší k narozeninám ti přeji, ať zvonky štěstí krásně ti znějí. Přeju ti štěstí na tvůj další rok, a do zbytku života velikánský krok.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Dnes na Tvém dortu hoří svíčky, text přání zamotáme do kytičky. Stále sportuj a neměj líné chvíle, nebo si budeš povolovat knoflíky u košile. Štěstí, zdraví a přátelské pousmání, a to je dost, končím blahopřání.

Počet písmen: 216 - QR kód - Email

Štěstíčko, zdravíčko posílám Ti, zlatíčko. Srdíčko Ti s láskou dám, protože Tě ráda mám. Přeju Ti vše nejlepší jen, jsi má láska, jsi můj sen. Krásné narozeniny Ti s láskou přeje

Počet písmen: 178 - QR kód - Email

Všechno nejlepší k Tvým narozeninám a pamatuj - když si někdo začne utahovat z Tvého věku, to ještě neznamená, že si máš ty začít utahovat oprátku. Všichni Tě máme rádi takového, jaký jsi.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

S přáním k Tvému narození dneska pospíchám, život letí jak oblaka, jež nad hlavou mám. Tak Ti přeji zdraví, štěstí, spokojenost a tak dál. Abys zdravý, dobré mysli vesele žil dál a dál.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email
91 - 100 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz