Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Štěstí, zdraví, lásky tolik, kolik si jen můžeš přát, košík růží, k tomu přání milerád Ti posílám. Užij si dnešní den, je jen Tvůj. Krásné narozeniny Ti srdečně přeje

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

Počet písmen: 145 - QR kód - Email

Čas pravidelně rok k roku přidává, jen krásné vzpomínky nám nechává. Do dalších 50 let štěstí, lásku, spokojenost, pevného zdraví stále dost, starostí málo, radostí hodně a všeho co si srdce přeje! Všechno nejlepší přejí

Počet písmen: 220 - QR kód - Email

Co přát k narozeninám? Lásku, štěstí - plný koš, sexu, peněz - plnou hrst, zdraví ať máš čilé, tvař se na svět mile. To Ti přeje rodina, která na Tě vzpomíná!

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Rok s rokem se sešel a Tvůj den narozenin vešel. Přejeme Ti vše nejlepší, pohodu, štěstí, hodně zdraví a ať Tě nic nerozzlobí. Toť zpráva celičká, od Pavla. Cink, na zdraví!

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Narozky dnes oslavuješ, tak ať mezi obláčky lásky pluješ na rozkoše modrém nebi, jenom s tebou dobře je mi. Miluju tě, lásko, a přeju ti moc krásné narozeniny.

Počet písmen: 159 - QR kód - Email

Milý Ivane, opět slavíš další narozeniny a v žádném případě nevypadáš o chlup starší. Jak to děláš? Aha, to je Tvé tajemství... Tak Ti tedy přeji krásné narozeniny a zdravíčko ať se Tě drží dalších 62 let. To a mnohem víc Ti srdečně přeje

Počet písmen: 238 - QR kód - Email

Potvrzujeme, že majitel tohoto přání je plný sil a má smělé plány do budoucnosti. Upozorňujeme, že mládí je v prdeli a do důchodu daleko! A jinak vše nej...

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Celý den se usmívej, ať je ti dnes jenom hej. Dnes máš důvod zapařit, narozky tak oslavit. Sfoukni z dortu všechny svíčky, naplň všechny štamprličky. Připijem Ti na zdravíčko, štěstí a lásku, ať nevlastníš ani za rok žádnou vrásku.

Počet písmen: 231 - QR kód - Email

Oslav své narozeniny, jak se patří. Jak? Třeba natřikrát: Prvně s rodinou, podruhé s tím, co má tě rád. A potřetí s těmi, co tě mají také rádi. Štěstí, zdraví přejí, i dárek ti dají. A ti, co dárek nedonesou, popřejí ti esemeskou.

Počet písmen: 230 - QR kód - Email
81 - 90 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz