Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Směji se ráda, protože mám ráda smích, jsem ráda, že mám v tobě kamaráda a budu ráda, když smích se objeví i v očích tvých. Moc ráda bych tě pozvala na oslavu mých 13. narozenin a to dne 22. 11. 2011 od 13.00 hodin. S sebou dobrou náladu.

Počet písmen: 238 - QR kód - Email

Dobré narozeninové ránko, sluníčko moje milované. Ať se každý tvůj sen rychle skutečností stane. Prožívej život hodný pohádkové princezny. A pamatuj, že na světě jseš pro mě jen ty. Miluju tě.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email

Kotě s pejskem pospolu ve slavnostním úboru přišli, neb máš o rok více, na dort přibyla ti svíce. Rychle svíčky spočítej a z plných plic zafoukej, ať už každý z gratulantů ochutná kus tvého dortu.

Počet písmen: 196 - QR kód - Email

Máš narozeniny! Nemysli na to, co bylo... Nemysli na to, co bude... Ale hlavně si nemysli, že Ti dám nějaký dárek! (Protože ho právě držíš v ruce.) Všechno nejlepší přeje

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Veselý králíček hupká si po louce, dárek má schovaný pro tebe v klobouce... Copak ti, Aničko, asi jen dá? I já jsem už celá napnutá... K tvým 7. narozeninám ti s tatínkem přejeme všechno nejlepší.

Počet písmen: 196 - QR kód - Email

K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.

Počet písmen: 271 - QR kód - Email

Přeji Ti k narozeninám hodně zdraví na těle i na duchu, pěkné zážitky s těmi, co si to zaslouží a shovívavost k blbcům. Dále mnoho radosti z pěkných maličkostí a málo starostí z nepodstatných nepříjemností.

Počet písmen: 206 - QR kód - Email

Kdopak to dnes slaví? Komu přejem štěstí, zdraví? Je to milý Mareček, pošleme mu dáreček. Nebo jenom přáníčko, ať ví, že ho máme rádi a né maličko. Krásně ten den oslavuj, problémů se vyvaruj. Jdem ti popřát štěstí, zdraví. Ať jsi šťastný, spokojený.

Počet písmen: 250 - QR kód - Email

Rybka rybce v potoce říkali si hlasitě. Že prý je dnes slavný den, kdy narozky slavíš jen. Tak ti přejem jen to nej, buď v pohodě celý den. To ti přejí všichni známí, co tě stále rádi mají.Jindřich s rodinou

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Připravujem laskominy, dneska slavíš narozeniny, přejeme ti všechno nej, oslavu si užívej, hodně štěstí, hodně zdraví, všechno zlé ať se teď spraví...

Počet písmen: 150 - QR kód - Email
101 - 110 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz