Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Kdo dnes slaví narozky? Nejsem to já, ale ty. Tak ať mobil praská ve švech pod náporem esemesek. Každá krásná esemeska potěší Tě jistě dneska. Tak Ti přejem štěstí, lásku, hlavně pevné zdraví, ať Tě život ještě dlouho neskutečně baví. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 253 - QR kód - Email

Nejen hodně sluníčka v srdíčku, k narozeninám Ti přeji, miláčku, také mnoho štěstí, zdraví, lásky, abys neměl na čele smutné vrásky. Na světě ať prožíváš radosti a nemáš nikdy žádné starosti.

Počet písmen: 191 - QR kód - Email

Dneska přišel zvláštní den, kdy oslavovat budem jen. Dneska ten náš přítel slaví, snad se bude skvěle bavit. Přejeme ti oslavu, bav se, raduj postaru. Jen to nejlepší k narozeninám ti, náš kamaráde, přejí

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Přeji Ti vše, co Ti můžu přát, ať máš svoji lásku komu dát, ať Tě má někdo hodně rád, rozum, co v nouzi poradí a hlavně přátele, co nikdy nezradí.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a né žádné rozchody. Užíj si ten dnešní den a mysli na své blízké jen, že tě mají velmi rádi i tví blízcí kamarádi. Tak ahoj a krásný den, to ti přeje David jen :o)

Počet písmen: 200 - QR kód - Email

Zastavit čas by jistě bylo krásné, není v tom ale důstojnost a řád, jak mohl by člověk prožít život vlastně, prožít jej celý, když by byl pořád mlád. Všechno nejlepší k narozeninám přeje

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Dobré ránko, doufám, že tě nebudím, ale dnes je pro tebe významný den a já ti musím sdělit novinu. Je ti zase o rok víc! Ale nám to nevadí, pořád jsi krásná a hezká jako dřív. Přeji ti vše nej, nej, nej k tvým 13. narozeninám.

Počet písmen: 226 - QR kód - Email

Nemusíš mít obavu o narozeninovou oslavu, všechno už je připraveno, do posledního dárku zabaleno, čekáme už jen na tebe... Tak oslavenec, kde je? Všechno nej...

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Já ti přeji, zlatíčko, všechno, všecičko. Ať jsi zdravá holčička, ať jsi šťastná, maličká. Narozky dneska slavíš, tak ať se dobře bavíš. Krásné narozeninky.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

K narozeninám chci Ti přát, kluků třeba padesát, abys mohla s nimi chodit a za nos je všechny vodit. Nedej Bože svatý z nebe, aby za nos vodili oni Tebe! Všechno nejlepší!

Počet písmen: 171 - QR kód - Email
111 - 120 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz