Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Otevři své očíčko, vykouklo už sluníčko. Kouká na Tě z velké výše, co si kalendář dneska píše. Připsal Ti zas další rok, tak Ti přejem svižný krok.

Počet písmen: 147 - QR kód - Email

Každou práci zvládneš hravě, cokoliv snadno vyřešíš, a to je to, proč si právě velký obdiv zasloužíš. Z tvých očí jen štěstí září, pro své blízké se rozdáváš, ať se ti proto skvěle daří a jen radostné dny zažíváš. Krásné narozeniny.

Počet písmen: 232 - QR kód - Email

Milá Pavlíno, přejeme Ti k narozeninám spoustu zdravíčka, také sluníčka, velký dort a kytici pro štěstí a radost. To Vše a ještě mnohem více Ti srdečně přejí

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Naše milá dceruško, přejeme Ti krásné narozeniny. Ať je prožiješ s úsměvem na tváři. Máme Tě moc rádi a posíláme hodně moc pusinek, ty naše zlatíčko. PS: Měj se moc krásně.

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, ať v životě Ti všechno vychází, hodně úspěchů, málo nesnází. Počkej chvilku, nechvátej, pozvedni skleničku, ať připijem k Tvému výročí. Ať nevyschne Ti sklenička, to Ti přejí

Počet písmen: 214 - QR kód - Email

Jsem věštec a prozradím ti, co tě čeká! Štěstí, láska, přátelství, pohoda a pevné zdraví. Prostě samé dobré zprávy! Vše nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 143 - QR kód - Email

Lukášku, přeji Ti k narozeninám hodně, hodně zdraví a úspěchů v životě. Lukáši, mám Tě moc ráda a moc na Tebe myslím. Pusinku posílá s božím požehnáním babička Emilka

Počet písmen: 166 - QR kód - Email

Bývaly to doby velebné, když všechny údy měl jsi ohebné, až na ten jeden... Ty doby však dávno minuly a všechny údy už Ti ztuhnuly, až na ten jeden... Přeji krásné narozeniny.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Co mám Ti k narozeninám přát? Snad vše to nejkrásnější, co Ti život může dát. Úspěchy nejen ve sportu, zdraví, štěstí snad... ale taky lásku - tu potřebuje každý z nás.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Babička dnes narození slaví, přejeme jí stálé zdraví, půjdeme jí popřát hned, aby nás snad někdo nepředběh. Vinšujem jí štěstíčko a hodně lásky, aby mezi námi napřesrok slavila i s novými vnoučaty.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email
151 - 160 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz