Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Krásný den, přesně před 30 lety zbohatl svět o jednoho úžasného člověka a mně bylo ctí ho poznat. Přeji Ti všechno, po čem Tvé milé srdíčko touží, především lásku, tu si totiž plně zasloužíš a až přijde, bude stát opravdu za to! Mám Tě ráda.

Počet písmen: 241 - QR kód - Email

DNES, v den svých narozenin, zamysli se nad sebou a vzpomeň na ty, kdož po boku jdou s Tebou a uprav svůj život tak, aby Tě měl stále někdo rád, neb věř, že bez lásky a porozumění, by byl život jen pustá pláň.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Narozky dnes slaví jedna mladá paní. Co jí popřát, co jí dát, ať je šťastná nastokrát. Šťastný život bez starostí, stále dobrou náladu, na každý den radost malou, po celý rok pohodu.

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Dneska přišel slavný den, kdy narozky slavíš jen. Nevím co ti přát, snad kamion zdraví ti dát. Přežij ten den v pohodě, ať za rok se tu sejdeme. Krásné narozeniny přejí

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Posíláme v blahopřání spoustu malých kytiček, každá z nich ať přinese Ti jedno z našich přáníček. Mají v sobě štěstí, zdraví, radost, klid a hodně lásky, ať máš vždycky mladé srdce, hodně přátel, žádné vrásky! Všechno nejlepší k narozeninám!

Počet písmen: 241 - QR kód - Email

Já ti přeju, babičko, za tvé dobré srdíčko, aby ti to Bůh oplatil a život tvůj pozlatil štěstím, zdravím a vším potřebným. Vše nejlepší k narozeninám tvým.

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Dnes slaví 40. narozeniny paní Renata Šťastná z Pardubic. Zdravou pohodu, štěstí a lásku jí přeje za celou rodinu a všechny, kdo ji znají a mají rádi, manžel Petr.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

K narozeninám mám jen dvě zprávy. Ve svém věku čekej nějaké ty šedivé vlasy, nicméně krátkozrací kamarádi nenosí brýle, tak to vůbec nevadí. Všechno nejlepší, štěstí, zdraví, pohodu!

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Miláčku, dnes mám narozeniny. Přijď k nám, budeme hrát na schovávanou. Když mě najdeš do 10 minut, dostaneš kousek dortu, když mě najdeš do 5 minut, dostaneš pusu a když mě najdeš do 2 minut, budeme se milovat. PS: Jsem ve skříni!!!

Počet písmen: 232 - QR kód - Email

Sluníčko na nebi vesele svítí, tvůj milý ti posílá k narozkám kvítí. S přáníčkem všeho, co si tvé srdce přeje, přikládá polibek, který krásně hřeje.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email
121 - 130 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz