Přání k narozeninám

Texty přání k narozeninám pro vaši inspiraci.

Tajemství zdravého a dlouhého života: pravidelný spánek, cvičení a zdravé jídlo, čistota... Ale tajemství šťastného života je úplně jiné: ponocování, sladkosti a alkohol, vášnivé milování a divoké večírky! Všechno nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 237 - QR kód - Email

Podívej se na kalendář, ne, bohužel není lhář. Další rok je v prdeli, kam se léta poděly? Přejeme Ti, dožij v klidu, vyhýbej se hádkám, lásky slibu. Ať si všichni škubnou nohou, když Ti ze srabu nepomohou. To Ti přeje ten, kdo Tě v noci v postýlce hřeje.

Počet písmen: 254 - QR kód - Email

Všichni se radujou, narozeniny slavíš, tak ti přejem, ať se taky dobře bavíš. Měj se dneska jako v nějakém krásném snu, a takových ti přejem hafo dalších dnů.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Věk je krásný jakýkoliv, nesmíš si to tak brát. Že je Ti 50 let? To přeci není žádný věk. Je Ti nádherných 50 a k tomu Ti přeji vše, co si přeješ, hlavně zdravíčko, ty naše srdíčko. Vypadáš nádherně a máme Tě rádi.

Počet písmen: 214 - QR kód - Email

Gabča dnes narozky slaví, je to její velký den, sejdeme se u ní a sklenkou přiťuknem. Přejeme jí štěstí, zdraví, ať je jí vždy vesele, moře lásky a kolem sebe věrné přátele.

Počet písmen: 173 - QR kód - Email

Vše nejlepší, štěstí, zdraví, ať se Ti dnes dobře slaví, horu dárků, přátel dosti, rychlý přechod do radosti, a že je Ti o rok víc, nedělej si z toho nic.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email

Život je jako pohádka krásná, ale je umění dobře ho žít. A tak Ti přejeme, ať se Ti daří do dalších roků šťastně vykročit. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Můj drahý vnoučku, milovaný Honzíčku. K Tvému svátku Ti přeji hodně moc zdraví, hodně úspěchů v životě i ve škole. Buď pořád tak hodný, jak jsi. To Ti z celého svého srdce přeje, s božím požehnáním a políbením, Tebe tolik milující babička Emilka.

Počet písmen: 246 - QR kód - Email

Co že to tu slavíme? Proč tu dneska paříme? To náš milý oslavenec trochu slaví - důvod má! Zas je o rok starší, ale jinak stále dobře vypadá. Všechno nejlepší Ti srdečně přejí

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Roky plynou stále dál... Už je to rok, co jsem Ti naposledy přál. A tak Ti tedy přeji vše nej, hlavně zdravíčko. A pamatuj, mám Tě stále moc rád, ty moje sluníčko.

Počet písmen: 163 - QR kód - Email
161 - 170 z 173 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz