K narozeninám

V kategorii naleznete kupu vzorových textů, které můžete použít jako vzor svého přání k narozeninám pro své kamarády, známé, nebo rodinu. Ke narozeninám jednoznačně patří to správné trefné sms přání, které zde určitě naleznete.

Slečno, kdybych byl mladší, miloval bych Vás. Kdybych měl peníze, bylo by to naopak. Takhle Vám přeji jen to nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 132 - QR kód - Email

Dnes je Tvůj velký den, ať splní se Ti každý sen. Zdraví, štěstí, lásky dost, spoustu přátel a ze života radost. To Ti přeji já, Tvá Růženka.

Počet písmen: 141 - QR kód - Email

Ber všechno, co Ti život dal, radost, smutek, lásku, vždyť život je jen karneval, v němž stokrát změníš masku. Vše N E J přeje

Počet písmen: 126 - QR kód - Email

Pomalu se otepluje, jaro opět je tu, příroda vesele zpívá ódu novému létu. Velká část z těch tónů patří Vám, všechno nejlepší k narozeninám!

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Nepřežeň to s pařením, zacházej s alkoholem jako s kořením. Krásné narozeniny přeje

Počet písmen: 83 - QR kód - Email

Hurá! Sláva! Je to tady, pozvi všechny kamarády. Dnešní den je jenom Tvůj, bav se, raduj, oslavuj. Malý tygřík už se směje, moc a moc Ti blahopřeje.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Vše nejlepší, miláčku, lásku na hebkém obláčku v přáníčku ti posílám, navždy a nejvíc rád tě mám.

Počet písmen: 97 - QR kód - Email

Přejeme Ti hodně štěstí, hodně zdraví, flaška rumu nebo vodky všechno spraví. Krásné narozeniny.

Počet písmen: 96 - QR kód - Email

Věk, co je to věk... Že jsi o rok starší? Ale no tak, jsi o rok krásnější, s velkým srdcem. Máme Tě rádi, ty náš milý kudrnáči, a koukej si je užít. Krásné narozeniny přejí

Počet písmen: 172 - QR kód - Email

Dneska letím brzo z práce, nevynechám sámošku, abych koupil pěknou kytku a největší bombošku. Od rána už špekuluju, co Ti všechno popřeju, dárek hezky zaranžuju a šampáňo naleju. Připijem si na zdraví, dám Ti sladkou hubičku, ať mě furt miluješ a nosíš v srdíčku.

Počet písmen: 263 - QR kód - Email
1 - 10 z 698 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz