Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Hurá! Sláva! Je to tady, pozvi všechny kamarády. Dnešní den je jenom Tvůj, bav se, raduj, oslavuj. Malý tygřík už se směje, moc a moc Ti blahopřeje.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Dneska letím brzo z práce, nevynechám sámošku, abych koupil pěknou kytku a největší bombošku. Od rána už špekuluju, co Ti všechno popřeju, dárek hezky zaranžuju a šampáňo naleju. Připijem si na zdraví, dám Ti sladkou hubičku, ať mě furt miluješ a nosíš v srdíčku.

Počet písmen: 263 - QR kód - Email

Copak je to dneska za den? To v kalendáři těžko najdem, ale je to v rodném listě, narozky máš, to vím jistě! Tak Ti přeji všechno nej! A hlavně se nezmrskej!

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Protože Tě máme rádi, přejeme Ti štěstí, zdraví. Ve škole samé jedničky, doma chválu od tatínka i mamičky. Ať se na Tě každý směje a jen lásku Tobě přeje. Všechno nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Vše nejlepší k Tvým padesátým narozeninám! A hlavně nezapomeň, že ode dneška musíš nosit obě ruce v kapsách! Proč? No přece, kdyby Tě šlehla mrtvice na půlku těla, aby sis ten důležitý orgán stačil na poslední chvíli přehodit na tu zdravou půlku!

Počet písmen: 246 - QR kód - Email

Přeji zdraví, štěstí, spokojenost, pohodičky ať je vždycky dost. Humor ať Tě provází, optimismus neschází. Zvedám sklenku slivovice jednu, dvě... a možná více. Miluji Tě, miláčku.

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Milý bratránku, co vše se Ti dá k jubileu přát. Zdraví, štěstí, spokojenost, k tvé třicítce všeho plno. Ať tě má někdo rád a nejdeš do hospody nikdy sám. Ať ve fotbalu daří se góly chytat, v bráně jako zeď, fandíme Ti všichni dnes.

Počet písmen: 231 - QR kód - Email

Dnes je tomu právě xx let, co poprvé jsi spatřil tento svět, nezavírej oči a dál viď jeho krásy, vždyť ještě stále velmi mlád jsi. Všechno nejlepší k narozeninám!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Hodně štěstí, hodně zdraví, narozky se dneska slaví... Koho asi? Přece tvé... A tak přijmi přání mé od srdíčka napsané, z velké lásky poslané...

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Ve Tvém věku je možný jenom křečovitý sex... ... křeč v noze, křeč v ruce, křeč v zádech. Ale je to pořád lepší, než žádný! Veselé narozeniny.

Počet písmen: 142 - QR kód - Email
1 - 10 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz