Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Už jsi zase o rok starší a v hlavě Ti více straší. To už tak u dědků bývá, o děvčatech se jen snívá. Co se týče sexu, chlapče, tak už jen přes pařez skáčeš. Můžeš býti ale rád a na vše s láskou vzpomínat.

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Říkala jsem si, že si každý den odložím pět korun a pak Ti koupím nějaký skvělý dárek. Bohužel mě to napadlo teprve včera. Tak Ti alespoň na ten Tvůj dnešní den přeju KRÁSNÉ NAROZENINY!

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Neposíláme kytici, ani dort v krabici, jen jedno přání máme a to Ti posíláme. Mnoho štěstí, dlouhá léta, ať Ti život dál rozkvétá. Stálé zdraví a spokojený život.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Dobré jsou růže, trny jsou zlé, zahradou života každý z nás jde. Varuj se šrámů, co se dlouho hojí, miluj lidi, co za to stojí. K Tvým 20. narozeninám Ti vše NEJ přeje

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

S přáním toho nejlepšího se objevují také vzpomínky a vděčnost... Díky za radostné chvíle, za společný smích, za podanou ruku, za povzbuzení a podporu. Díky za společné vzpomínky, díky za to, že jsi.

Počet písmen: 199 - QR kód - Email

Dnes přichází Tvých narozenin den a já se skromným přáním přicházím jen. Vše, o čem Tvé srdce sní, ať se Ti vždy vyplní. Vše, co od života mohl by sis přát, já chtěla bych Ti dát.

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Posílám ti, lásečko, k narozkám svoje srdéčko, aby ti nic nechybělo, na světě ti dobře bylo. Jsi člověk, ke kterému mám nejblíž, mám tě moc ráda, však to víš :-*

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Vše nejlepší. Štěstí je prý jako motýl, nemůžeš mu poručit, ulétne Ti, když jej chytáš, rozhodne se usadit, když to nejmíň čekáš. Dnes, když slavíš, buď v pohodě a zastav se na chvilku. Přeji Ti šťastné roky plné krásných motýlků.

Počet písmen: 230 - QR kód - Email

Ať Tvé sny vykvetou do splněné reality a smích s radostí doprovází nejen den dnešní, ale i každý další den v Tvém životě. Přeji Ti krásné narozeniny.

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Přeju všechno nejlepší k narozeninám! Hodně lásky, kterou myslím máš, hodně zdraví, protože je vzácné, hodně štěstí, kterého není nikdy dost, hodně přátel, jež nikdy nezradí, Ti přeje

Počet písmen: 183 - QR kód - Email
21 - 30 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz