Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Bláznivá melodie stoupá do hlavy a pod nohama se houpe zem. Je fajn mít kolem sebe přátele, poslouchat s nimi stokrát obehrané songy, tančit, zpívat, bavit se, prostě slavit až do rána... Máš přece narozeniny!

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Všechno nej, ať je Ti hej, ať se můžeš pořád smát, radost kolem rozdávat. Nikdy smutku nepodléhej, v životě jen štěstí hledej. I když už jsi o rok starší, neber to moc vážně, když se člověk netrápí, je na světě krásně.

Počet písmen: 218 - QR kód - Email

Kalendář je plný krásných jmen, to Tvé je však ze všech nejmilejší. Patří totiž někomu, koho lidé mají rádi pro jeho laskavost, upřímnost a dobré srdce, které v sobě nosí... Proto ať je každý Tvůj den radostí a štěstím naplněn. Vše nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 255 - QR kód - Email

Jedinečná osobnost je jako červená růže mezi modrými - svou výjimečností upoutá pozornost každého. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a výjimečných okamžiků v životě.

Počet písmen: 170 - QR kód - Email

Až jednou dorosteš, až budeš velká, jako je maminka Tvá dnes a my už nebudeme Ti nablízku, abychom se dělili s Tebou o radost, třeba si vzpomeneš a v duchu se zeptáš, jací jsme oba byli? babička a dědeček

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Víš, jak poznáš, že stárneš? Když se ráno probudíš, bolí tě celé tělo a nemůžeš si vzpomenout, co se včera dělo! Ale neboj - ve Tvém věku to zatím může být jen důsledek nadměrného požití alkoholu. Veselé narozeniny! Srdečně přejí

Počet písmen: 229 - QR kód - Email

Dnes je ségře 40, dnes jí patří celý svět. Já Ti přeji, Evičko, jenom samé zdravíčko. Ať Tě štěstí neopouští, a vše dobré se Tě drží. Krásné narozeniny Ti srdečně přeje

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Opožděně, ale přece. Přeji Ti k Tvým narozeninám hodně zdravíčka, hodně štěstíčka z celého srdíčka a hlavně, aby se Ti vždy splnilo, co si budeš přát a jsem moc ráda, že jsem Tě poznala.

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Narozeniny dnes slavíš, tak Ti přeji štěstí, zdraví. Jsi mé všechno, drahoušku. Já Ti přeji, co se přává, ať jsi šťastná, ať jsi zdravá. Vše nejlepší přeje

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Ve většině článků se píše, že ve 40 je člověk na sexuálním vrcholu! Víš, co to znamená? Že většinu těch článků museli psát lidé ve Tvém věku! Veselé narozeniny.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email
71 - 80 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz