Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

K Tvým krásným narozeninám, krátké přáníčko Ti posílám. Vše nejlepší, hodně zdraví, sexu, lásky, ať se Ti to splní, než budeš mít vrásky. Ještě hodně peněz, málo práce, tím končí má gratulace. Tohle přání Ti píšu z dálky, k tomu malou pusu od kamarádky.

Počet písmen: 253 - QR kód - Email

Dnes je ten Tvůj velký den, já Ti přeji zdraví jen. Chtěla bych Ti zdraví dát, nevím, jak to udělat. Myslím denně na Tebe, jsi mi dobrým přítelem. Jen to nejlepší Ti přeje Tvá kamarádka Petra.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email

Co jen bych Ti měla přát, zdraví nebo lásku snad? Já chci Ti jenom říct, že Ty jsi pro mě VÍC, jsi lidská bytost, kterou ráda mám a to někdy hodně znamená. A i když někdy nenávist v nás jiskří, já Ti přeji hodně štěstí k Tvým 30. narozeninám.

Počet písmen: 242 - QR kód - Email

Já vím, že nejsem první, kdo k narozkám Ti chce přát. Snad nejsem poslední, který Ti chce požehnat. Zdravíčko a láska, štěstíčko a pohoda ať se Tě drží jako Tvá věrná milující rodina. Krásné, klidné, pohodové narozky Ti srdečně přejí Tví přáteléKatka a Standa

Počet písmen: 259 - QR kód - Email

Na Tvém dortu přibyla Ti svíce, jak ten čas letí, je Ti o rok více. Na Tvé tváři čas nezanechal stopy, přeji hodně zdraví, lásky a celý rok ať pro Tebe je happy.

Počet písmen: 161 - QR kód - Email

Povídal mi pan čáp dneska, že ti přišla esemeska s přáním od paní klokanice, ať máš štěstí, zdraví více, než si umíš představit, radostné dětství prý máš mít. My se jenom přidáváme, strašně moc tě rádi máme.

Počet písmen: 207 - QR kód - Email

Milý Honzíku, všechno nejlepší k narozeninkám, hodně zdravíčka a lásky, všichni Ti tu posíláme pusinku na Tvé zlaté vlásky. Vše nejlepší Ti srdečně přejí

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Malý černý krteček opustil svůj domeček, na dlouhou cestu se vydal, aby ti svůj dárek předal... K tvým narozeninám ti, Šárinko, přejeme všechno nejlepší.

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Zítra je ten slavný den a já Ti přeji štěstí jen, hodně lásky, žádné vrásky, pevné zdraví a mnoho přátel na každý všední den. Ať to pěkně oslavíš a srdce všech potěšíš Ti přeje

Počet písmen: 176 - QR kód - Email

Krásné narozeniny chci Ti přát, ať máš spoustu lásky komu dát, ať štěstí a úsměv na tváři Tě na cestě životem provází, a když nebudeš vědět jakou cestou se dát, poslechni své srdce, nemusíš se bát.

Počet písmen: 197 - QR kód - Email
41 - 50 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz