Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Hodně štěstí, zdraví, lásky, hlavně žádné starosti a vrásky. Hodně přátel a plno splněných snů, a mnoho krásně prožitých dnů. Všechno nej k narozeninám přeje

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Dnes je Tvůj den a já Ti proto přeji to, co v životě nejvíc potřebuješ - ZDRAVÍ, pak to, co marně hledáš - ŠTĚSTÍ a nakonec to, bez čeho se nedá žít - LÁSKU! To vše a mnohem víc Ti přeje

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Dnešní den je dobrý důvod k přání a také k poděkování. Díky za to, že jsi, a díky za to, že Tě znám, díky za všechno, co od Tebe získávám. Dnes víc než kdy jindy si zasloužíš hodně radosti, štěstí a především lásky.

Počet písmen: 215 - QR kód - Email

Dnes Ti bude každý přát štěstí, zdraví, lásku snad. To nejlepší ze všech přání je nádherné milování. Proto Ti přeji hodně toho nejlepšího.

Počet písmen: 138 - QR kód - Email

Moje malá sestřičko, přeji ti jen štěstíčko, ať hodně lásky máš a na svět se jen usmíváš! Že další rok ti přibyl? Kdopak by se divil, vždyť čas je stále proti nám, to je pravda a né klam! Vše nej k dnešním narozeninám přeje

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Přeji Ti, aby Ti vítr do cesty vál štěstí, abys dobře vybíral na rozcestí, aby Tě optimismus neopouštěl, ať zkusíš vše, cos nevyzkoušel, do kapsy abys neměl hluboko a cíle Tvé byly vysoko, láska ať Tě provází na každém kroku, vždyť jen chvíli Ti bude 20 roků.

Počet písmen: 259 - QR kód - Email

Jsi jak kytka bez vody, nebýt jedné příhody, ta stala se pár roků zpět a Ty své narozeniny slavíš dnes, oslavuj to mnoho dní a prožij narozky nevšední. Všechno nejlepší.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Letí huban, letí z dáli, slyšel, že tu někdo slaví. Někdo, kdo má 20 a více, přistát prý má na tvé líce. Štěstí, zdraví, lásku přeci, to ti přejí vždycky všeci. S přáním ti ho posílám a tím se ke všem přidávám.

Počet písmen: 210 - QR kód - Email

Netvař se tak kysele, vstávej rychle z postele. Čas se nikdy nezastaví, mi Ti přejem štěstí, zdraví. K tomu trochu přátel měj, života si užívej. K Tvým dnešním narozeninám Ti vše jen a jen nejlepší přeje

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Jsou tu tvoje narozeniny a já ti chci popřát hlavně hodně zdraví, pak taky fůru štěstí, věrnou lásku, dostatek přátel a všechno, na co si vzpomeneš.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email
11 - 20 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz