Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Můj drahý Adámku, můj vnoučku. K Tvým narozeninám přijmi ode mne to nejsrdečnější přání, ve kterém je hodně, hodně zdraví, štěstí a úspěchů ve škole. To vše z celého srdce Ti přeje i s božím požehnáním Tvoje babička Ludmila

Počet písmen: 223 - QR kód - Email

Ať každý Tvůj další den úsměvem je prozářen. Ať provází Tě chuť a síla, a zdraví ať moc neskomírá. Ať radost ze svých vnoučků máš, a život dál plnými doušky užíváš.

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Okamžiky, které prožíváš naplno, se zapisují do tvé mysli. Přeji ti, ať jich prožíváš čím dál tím víc. Protože tyto jedinečné chvíle jsou tvým největším bohatstvím. Krásné narozeniny.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

To tedy čumím, jak ten čas letí, jak stáří tluče na vrata. Nedávno jsme ještě byly děti, teď se nám chechtá zubatá. V zrcadle ráno cizí bába, „je štřeďa, nebo poňdělí?”. O tom by byla celá sága - vážení, je to v pr.... Všechno nejlepší přeje

Počet písmen: 241 - QR kód - Email

Lásko, lásko, lásečko, posílám Ti přáníčko. Přáníčko Ti posílám, posílám ho s láskou, do něj píši, co se přává, miluji Tě, lásko. Vše nejlepší. Tvůj Péťa

Počet písmen: 153 - QR kód - Email

Ať láska Ti neschází v žádném období roku, ať stále Tě provází někdo po Tvém boku. Ať je každičký Tvůj den štěstím, láskou prosycen, radostí a smíchem jen a splní se Ti tajný sen. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 198 - QR kód - Email

Právě k Tobě letí přání, je láskou Tobě věnovaný. Já Ti přeji zdravíčko, lásečku a štěstíčko, pohodu a klídek v duši, ať ti to pořád stejně sluší. Tvůj Tomáš

Počet písmen: 157 - QR kód - Email

Nasedl jsi na tobogán života, tak cákej se a výskej radostí, ve vodě utop všechny své starosti. Buď šťastný a spokojený, všechno nejlepší, k narozeninám Ti přeji.

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

K Tvým dnešním krásným narozeninám Ti přeju, aby se Ti splnila ta Tvá nejtajnější přání, hodně štěstí, lásky, spokojenosti... a hlavně hodně energie, aby jsi všechno zvládala.

Počet písmen: 175 - QR kód - Email

Šampaňské si otevřeme, na zdraví ti připijeme. Ať je tento den pořádně oslaven. Dneska slavíš, ať se bavíš, ať jsi dlouho mezi námi. To ti přejí kamarádi.

Počet písmen: 154 - QR kód - Email
61 - 70 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz