Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Přiletěla mi dnes zprávička, asi až z nebíčka. Že dnes u vás bude velká oslava a veselo až do rána. A tak na dálku chci vám oběma k narozeninám přát, k tomu pár veršíků dát. Nesu hodně štěstíčka a zdravíčka, pro dvě milá, zlatá srdíčka. Vše nejlepší přeje

Počet písmen: 255 - QR kód - Email

Nalijme si plnou sklenku a poseďme spolu chvilku. Jedna číše na zdraví, druhá k veselosti, ať tě štěstí nemine a život je bezstarostný. Život krásný jako sen, plno úsměvů na každý den. Ať máš všeho dosti, lásky štěstí i radosti.

Počet písmen: 228 - QR kód - Email

... nejdřív čekáme na zázrak. Život plyne a my občas vzdychnem: jednou, až... Pak se se vším smiřujeme a nakonec se naučíme vidět taky to dobré... Každý čas má svoje kouzlo. Jiný čas, než je teď, už nedostaneme. Tak si ho, milá Haničko, užívej ve zdraví a co nejlíp!

Počet písmen: 266 - QR kód - Email

Vše nej, nej, nej, nej, nej, nej, a ještě jednou nej Ti k narozeninám přeje Jitka P.S. Jestli dokážeš spočítat „nej”, tak to moc neslavíš a proto to koukej napravit! Vše nejlepší!

Počet písmen: 179 - QR kód - Email

Dobré ráno, oslavenče, vyskoč šupem z postele, hoď na sebe ňáký hadry, před domem máš přátele. Složili jsme včera slib, že s tebou budem celý den pít, abys věděl, co je to žít a - jako ty - oblíbený být.

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Blahopřejem, milý xxx, krásný to máš věk. Další rok je pr..., však Ty na stáří máš lék. Hned po ránu do revíru, žes doma, má Tvá žena víru. My Ti přejem pevnou ruku, dobrou mušku, ať Tě domů žena honí bez obušku.

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Dnes, v den tvých narozenin, bych ti chtěl říct, co pro mě znamenáš. Mohl bych o tom psát od rána do večera a od večera do rána. Raději to však shrnu do jedné věty a večer za sebe nechám mluvit své city. Miluji tě a jsi mi vším.

Počet písmen: 228 - QR kód - Email

Když jsem se dozvěděl, že máš narozeniny, ucítil jsem ten silný, vřelý, bublavý pocit někde hluboko uvnitř... Ale ukázalo se, že to byly větry! Krásné narozeniny!

Počet písmen: 162 - QR kód - Email

Už nejsi žádný mrňousek, zas jsi větší o kousek. Malé jsou Ti pantoflíčky, na dortíku jsou další svíčky. Jak už jistě správně tušíš, jedním dechem je sfouknout musíš. Ať se Ti vyplní všechna Tvá přání, to Ti přejí

Počet písmen: 213 - QR kód - Email

Měl jsi mé srdce, teď nemáš nic, měl jsi mou lásku, ztratil jsi klíč, měl jsi vše, co jsi jen mohl mít a teď Tě jen přikrývá hlína a chtíč. Krásné narozeniny!

Počet písmen: 158 - QR kód - Email
31 - 40 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz