Pozvánky

Určitě víte, že není lehké vymyslet originální pozvánky, ať už na oslavu svých narozenim, svátku nebo jenom klasických alkoholových povyražení. Nechte se proto inspirovat naší sbírkou.

Zvu tě k sobě domů, kde bude na sto honů, ta nejlepší zábava, počkej, to bude paráda!

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Ťuky, ťuky na hlavu, zvu tě na svou oslavu. Ťuky, ťuky na čelo, tak se ukaž, příšero!!!

Počet písmen: 87 - QR kód - Email

Zvu tě na svou oslavu, doufám, že tě nezklamu. Čeká tě hafo zábavy, nebudou žádné zábrany, všude jen dobrá nálada, počkej, to bude oslava!

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Za 14 dní přijde den, kdy oslavovat budu jen. Narozky se kvapem blíží, nakupovat stihnu stěží. Všechny Vás zvu ke mně dom, ještě písnu, zatím čau.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Tímto Vás srdečně zvu na oslavu svých 50. narozenin, která se uskuteční: KDY? ... KDE? ... Účast potvrzujte do tohoto data: .... Budu se těšit. Jídlo a pití připraveno.

Počet písmen: 168 - QR kód - Email

Milí přátelé, srdečně vás zvu na příjemné posezení při příležitosti dosažení významného životního jubilea. Posezení se koná v ... od 19 hodin. Na Vaší účast se těší

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Na oslavě svých 30. narozenin se chystám tančit, zpívat za dva, jíst za tři a pít za pět. Nechceš si to nechat ujít? Pak přijď (datum, hodina, místo) a třeba na tebe ještě něco zbyde.

Počet písmen: 183 - QR kód - Email

Pááártyyy!!! Dnes se koná u mě doma! Všichni jste srdečně vítáni. Tak večer v osm :)

Počet písmen: 84 - QR kód - Email

Tímto Vás srdečně zvu na oslavu svých 50. narozenin, která se uskuteční: KDY? KDE? Účast potvrzujte do tohoto data: Budu se těšit. Jídlo a pití připraveno.

Počet písmen: 160 - QR kód - Email

Pojď ke mně na chvíli, užijeme si zábavu. Radostnou kratochvílí si spravíme náladu.

Počet písmen: 86 - QR kód - Email
1 - 10 z 33 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz