Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Mám pro Tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu k Tvým narozeninám. Nejdříve tu špatnou: Jsi zase o rok starší! A teď tu dobrou: Neboj, není to poznat!

Počet písmen: 152 - QR kód - Email

Dnes se slaví den významný, ať máš k němu dort pořádný, lásku, štěstí, hodně zdraví, splnění všech tajných přání, to vše a ještě více Ti přeje malá pekelnice.

Počet písmen: 158 - QR kód - Email

Až ty jednou budeš v hrobě, postavím já pomník Tobě. Ze samých litrů a půllitrů, až jednou bude zmrtvýchvstání, abys měl co na chlastání. Žij si blaze, ať Ti slouží, užij si to, co Tě baví. Ať se na Tebe štěstí směje, zdalipak víš, kdo Ti přeje?

Počet písmen: 245 - QR kód - Email

Stalo se něco, co je velmi důležité. Před 30 lety se narodil člověk, který kolem sebe rozdává lásku a radost, a za kterého jsem vděčná. Děkuji, že existuješ. Vše nejlepší přeje Tvá Jana.

Počet písmen: 186 - QR kód - Email

Moje milá maminko, dokud jsem byla miminko, nedovedla jsem ti říct, jak moc tě mám ráda. Teď když s přáním pospíchám, zas se trochu ostýchám, schovávám se za kytici, jdu ti zdraví přát.

Počet písmen: 185 - QR kód - Email

Blahopřáním začínám - vše nejlepší k narozeninám, vyplnění mnohých přání, hodně štěstí, milování a život při sladkém víně ti přeje tvá přítelkyně.

Počet písmen: 146 - QR kód - Email

Vím, že růže dnes patří Tobě, proto ji v duchu kladu na Tvůj stůl, ať každý její lístek Ti za mě blahopřeje, aby Tvůj život šťastný byl, a hodně lásky bylo v něm. Všechno nejlepší k narozeninám a splnění všech tajných přání přeje

Počet písmen: 229 - QR kód - Email

Kdo je pořád veselý, ničeho se nebojí, žádný pláč a žádné stesky, vždyť je přece život hezký. Kdo se dívá kolem sebe, vidí lidi, kytky, nebe, koho tedy těší svět, ten tu bude do sta let. Všechno nejlepší!

Počet písmen: 204 - QR kód - Email

Ať Ti všechno vychází, co sám si nejvíc přeješ, a i když slunce někdy zachází, tak ať se pořád směješ! Všechno nejlepší k narozeninám přeje

Počet písmen: 139 - QR kód - Email

Lásečku a zdravíčko, já ti přeju, kočičko. Ty jsi moje kočička, dám ti pusu na líčka. Krásně ten den oslavuj, dárečky si rozbaluj. Ať jsi šťastná, taky zdravá, to ti přeje

Počet písmen: 171 - QR kód - Email
111 - 120 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz