Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví, popíjej víno, hodně se směj, jen dobrou náladu, prosím tě, měj. Máme Tě rádi, dobře to víš, jen s matkou manžela občas je kříž. Budu se snažit neříkat nic, abych si vnučky užila víc...

Počet písmen: 255 - QR kód - Email

Moje milá Janičko, mám pro tebe přáníčko, i když nevím co ti přát, když vše, co má správná žena mít, máš. Tak snad věčnou krásu, v kamarádkách spásu, k tomu lásky hromadu, nikdy neztrať náladu. To ti přeje kámoška, tvoje milá Baruška.

Počet písmen: 234 - QR kód - Email

Dnes mi prozradil svět, že máš 40 let. A protože nevím, co Ti dát, chci Ti nyní aspoň blahopřát. Začínáš mít vrásky, ale už nejsou z lásky. Hodně štěstí, zdraví, ať Tě to na světě ještě baví. Už dlouho Tě znám, tak vše nej k narozeninám!

Počet písmen: 237 - QR kód - Email

Dnes je tvůj narozeninový den, ten den měl by být sen, sen nejhezčí, co se ti zdál, dovol, abych ti přál, hodně zdraví, štěstí a spokojenost, ať přátel máš stále dost, úspěch na domácí půdě i v práci, vždycky si najdi čas na legraci. Blahopřeje

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Život je hra, ve které vítěz není vždy první a kde získat znamená dát. Proto Ti přeji, moje milá, hodně dní radosti a málo starostí i pochopení přátel. Blahopřeji k narozeninám!

Počet písmen: 177 - QR kód - Email

Ať Tvůj slavný den naplní láska, radost a veselí. Ať máš stále hodně sil, zdraví a štěstí velký díl. Tobě dneska připijeme, ať se sklenky rozezní. Tebe rádi oslavíme, přejeme vše nejlepší.

Počet písmen: 188 - QR kód - Email

Už doznívá zvon Tvého dětství, krásně jsi ho prožila, nový život začíná Ti, v dospělou ses proměnila. Hodně štěstí, moře lásky, na tváři pak žádné vrásky, život plný přátel měj, na svět kolem se usmívej.

Počet písmen: 203 - QR kód - Email

Dneska bráška slaví, tak mu přejem zdraví. Štěstí, zdraví, dlouhá léta, ať ti, bráško, život vzkvétá. To ti přeje tvoje ségra, která tě má stále ráda.Jindra se připojuje a taktéž vinšuje.

Počet písmen: 187 - QR kód - Email

Byť život tvůj byl, synu, bouří plný a osudu tě uchvátily vlny a zahalily temnou strastí clonou, přec nezapomeň nikdy zákon známý, že součet čtverců dvou nad odvěsnami, se rovná vždycky čtverci nad přeponou. Opravdu krásných 30 Ti přeje

Počet písmen: 236 - QR kód - Email

Hodně zdraví, spoustu lásky a na čele žádné vrásky. Přejeme ti od srdíčka, ať zavíráš šťastně víčka. Celý rok ať se ti daří a nic tvé plány nezmaří, to ti přejí

Počet písmen: 160 - QR kód - Email
151 - 160 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz