Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Milá Veroniko! Buď jako růže, která se nedá. Roste vzhůru, hlavu k nebi zvedá. Nepočítá léta, nezná překážku. Krásná a hrdá roste pro lásku. Všechno nejlepší k narozeninkám do dalších let srdečně přejí

Počet písmen: 201 - QR kód - Email

Kolik je Ti vlastně let?40 Fuj, ty jsi starý jak prskolet. Co Ti tedy přát? Užívej života na stokrát. Promiň, to byl jenom šprým, vypadáš skvěle, já to vím. Krásné narozeniny, oslavu bujarou, spoustu zdravíčka, pusu na líčka Ti přeje a posíláKatka

Počet písmen: 247 - QR kód - Email

Podej ruku, nastav tvář, přišli jsme ti blahopřát. Přiťuknem si vínečkem, štěstí, zdraví, popřejem. Štěstí, zdraví, hlavně klid, to ti přejí

Počet písmen: 140 - QR kód - Email

Po celý rok někdo slaví, dnes jsi to ty, hodně zdraví, přeji štěstí do života, ať netlačí Tě nikdy bota, žij bohatě a dlouze, nepoznej, co je nouze.

Počet písmen: 148 - QR kód - Email

Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje. Ať štěstí, které málo k lidem chodí, se na Tebe denně usměje. Ať nikdy nepoznáš bol ani klam, to vše Ti ze srdce přeji k narozeninám.

Počet písmen: 192 - QR kód - Email

Naše milá babičko, posíláme přáníčko. Do přáníčka přidáváme jeden malý „čtyřlístek”, ať jsi šťastná, taky zdravá, ty jsi naše bábrlinka. Narozek si užívej, třeba si i zazpívej. Buď v pohodě celý den, myslíme na tebe nejen tento den. Tví Péťa s Janičkou

Počet písmen: 252 - QR kód - Email

Drahý Martínku, náš milovaný vnoučku. K dnešnímu významnému dni všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí, hodně úspěchů ve škole i v životě. Z celého svého srdce Ti přejí Tebe milující babička a dědeček.

Počet písmen: 202 - QR kód - Email

Dneska budem slavit, do rána se bavit. Oslavenci přejeme štěstí, zdraví, lásku, ať na tváři nemá ani jednu vrásku. To vše a mnohem víc Ti srdečně přejí... Však ty víš.

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Přeji Ti, aby Ti vítr do cesty vál štěstí, abys dobře vybíral na rozcestí, aby Tě nikdy nikdo neopustil, abys odpouštěl vše, cos dosud neodpustil, abys uměl lásku dát a říci větu MÁM TĚ RÁD! Krásné narozeniny.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

Tohle je tvůj den, tak si ho užívej, život je jako sen, tak se usmívej :-) K narozeninám gratulujem, jsi báječný člověk, vše nejlepší ti přejem, co 50 je za věk ;-)

Počet písmen: 164 - QR kód - Email
141 - 150 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz