Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Ani nevíš, milá mámo, jak moc tě ráda mám. Přemýšlím už od večera, co ti k tvým narozeninám dám. Asi srdce nebo zlato, já vážně nevím, co by se tak hodilo, zatím píšu aspoň přáníčko, aby tě, moje milá maminko, potěšilo. Všechno nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 251 - QR kód - Email

Tak Ti přeji v dnešní den hodně štěstí, lásky jen a šťastným ať je každý ten, kdo má tě blízko sebe. Ať každý blízký rád tě má a tvou cenu dobře zná. Vše nej přeje

Počet písmen: 163 - QR kód - Email

K dnešním narozkám Ti přeju vše nej, ať je na Tebe každej hodnej. Hodně zdraví, plno lásky, z ničeho ať nemáš vrásky. Ať se pořád skvěle máš, panáka si na to dáš ;o)

Počet písmen: 165 - QR kód - Email

Přeji Ti k Tvým dnešním narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i lásky... Ať Ti vyjdou všechny Tvé plány... Posílám Ti sladkou pusu!

Počet písmen: 164 - QR kód - Email

Žít s radostí a milovat, mít pevné zdraví, s chutí pracovat, nepoznat nudu, mít dobré přátele, na problémy se dívat vesele. Pak jistě samo přijde štěstí. To ze srdce dnes přejeme ti.

Počet písmen: 182 - QR kód - Email

Od rozednění do setmění, slavíš dnes den narození. Přeji Ti, ať se Ti splní sny, jen samé sluníčkové dny, kvítek lásky ať nezvadne Ti, v životě mnoho štěstí, hodné děti, peněz jak máku, dobrou práci, přijmi ode mě gratulaci.

Počet písmen: 224 - QR kód - Email

Je mi to opravdu moc líto. Zapomněl jsem, že máš narozeniny... na celých 10 vteřin! Jinak na Tebe myslím od rána do večera. Pokud mi můžeš odpustit, dokaž to svým polibkem. Všechno nejlepší!

Počet písmen: 190 - QR kód - Email

Hodně zdraví, štěstí, lásky, spoustu krásných slunných dnů, do dalších let žádné vrásky a splnění všech tajných snů. Srdečně blahopřejeme!

Počet písmen: 138 - QR kód - Email
181 - 188 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz