Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Ahoj, jsme tu akorát? Přišli jsme ti blahopřát. Přejeme ti, co se přává, vše krásné, co život dává, štěstí, zdraví, lásky dost, ať celý den máš radost.

Počet písmen: 151 - QR kód - Email

Dnes je Tvých narozenin den, nechť se Ti splní každičký sen. Štěstí, zdraví, lásku přeji, ať Tě všichni rádi mějí. To vše a ještě více, přeje ... krasavice.

Počet písmen: 156 - QR kód - Email

Ruda dnes narozeniny slaví, tak pojďme mu popřát zdraví. Jistě by si přál ef jedničku a basu piva, my však přejeme mu štěstí a sílu. Radost ze života ať má, když si vzpomene a ví, že my na něj nikdy nezapomeneme.

Počet písmen: 212 - QR kód - Email

Než sfoukneš dnes na dortu svíčky, slov pár tu smotám do kytičky: Štěstí a zdraví a občas líná chvíle, kdy člověk povolí si knoflík u košile, radost, lásku, úspěch a vlídné pousmání, tak krásné narozky, pusa - a konec blahopřání.

Počet písmen: 229 - QR kód - Email

Všechno nejlepší, lásko má, jen pro Tebe mé srdce zpívá, když nejsme spolu mi dva, zeje v něm bezedná díra. Ty nejkrásnější narozky pod sluncem přeje

Počet písmen: 149 - QR kód - Email

Milá babičko! Chtěl bych Ti touto cestou strašně poděkovat za to, co pro mne děláš a není toho málo. Přeji Ti v životě už jenom samou radost, štěstí a hlavně zdravíčko. S úctou a láskou Tvůj navždy milující vnuk Honza

Počet písmen: 217 - QR kód - Email

Chci mít Tebe vedle sebe, Tvoji lásku, hvězdné nebe, chci Tvůj žár a hebká ústa, bez Tebe je má noc pustá. Miluji Tě, lásko má, vše nejlepší k narozeninám.

Počet písmen: 155 - QR kód - Email

Čas utíká, mládí mizí, děti nám jsou náhle cizí, přijde první šedý vlas, láska je však uvnitř nás. A my tě milujeme takového, jaký jsi, dědečku.

Počet písmen: 144 - QR kód - Email

Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti, ať oči Tvé štěstím září, ať kvete úsměv na Tvé tváři, ať nepoznáš, co je lásky klam, to Ti přeji k narozeninám.

Počet písmen: 169 - QR kód - Email

Pojďme slavit po staru, sosat drinky do baru. Dneska budem slavit, dneska budem pít, vesele se bavit a náladu mít. Všechno nejlepší k narozeninám přejí

Počet písmen: 151 - QR kód - Email
171 - 180 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz