Veselé přání k narozeninám

Veselé přání k narozeninám - udělejte svým blízkým radost.

Na Titaniku byli lidé zdraví, ale neměli štěstí... Přijmi tímto ode mne k Tvým narozeninám hodně štěstí, pevné zdraví a dlouhá léta, prožitá s těmi, kteří Tě mají moc a moc rádi.

Počet písmen: 178 - QR kód - Email

Zvonky zvoní, svět se směje, každý Ti dnes k narozkám přeje. Já a moje srdíčko, přejem Ti od všeho krásného maličko. Že Tě máme hodně rádi a budem snad jednou oddáni. I když je to nemoderní, zůstaňme si navždy věrní!

Počet písmen: 216 - QR kód - Email

Spoustu krásně strávených chvil, do dalších let mnoho sil. Pevné zdraví ať provází Tě každým dnem a štěstí chodí ruku v ruce s úsměvem. Ať smutek se drží v dáli na sto tisíc mil a život je ještě krásnější, než doposud byl.

Počet písmen: 222 - QR kód - Email

Pošlu přání na památku, pro moji milou kamarádku. Já Ti přeji jen to krásné, spoustu lásky, štěstí dost, buď v pohodě a zdravá celý další rok. Vše nejlepší, má fajn kamarádko, Ti srdečně přeje

Počet písmen: 192 - QR kód - Email

Hodně zdraví, protože je vzácné, hodně štěstí, protože je krásné. Hodně lásky, neboť je jí málo, hodně radosti, aby žít za to stálo. Hodně slunce, aby pro tebe hřálo, hodně krásných snů, aby se ti zdálo. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší!

Počet písmen: 244 - QR kód - Email

Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, peněz, pohody, svěžesti sexuální a duševní, pevné nervy, děti ať Tě nezlobí a táta taky. To všechno Ti k Tvým narozeninám přejí

Počet písmen: 167 - QR kód - Email

Štěstí, zdraví, dlouhá léta, ty jsi moje drahá žena. Přišel jsem ti blahopřát, mám tě, lásko má, moc rád. Krásně ten den oslavuj, protože je jenom tvůj. Vše nejlepší ti přeje

Počet písmen: 174 - QR kód - Email

Pamatuješ, jak bylo vše krásné, když jsi byl malý? Neotravovali Tě počítače a mobily? To bylo krásné dětství... Aha, já zapomněla, že tenkrát nebyla ještě elektřina. Krásné narozeniny.

Počet písmen: 184 - QR kód - Email

Hodně štěstí, zdraví a lásky, ať nemáš žádné vrásky. Dnes narozeniny slavíš, tak ať se hodně bavíš. Žádný pláč a žádné stesky, vždyť je přece život hezký. Stále zdráv a vesel buď, zbodni všechno, nač máš chuť.

Počet písmen: 209 - QR kód - Email

V tomto věku si určitě naplno užíváš sportů, jako jsou tenis, fotbal, lyžování... nebo prostě čehokoliv, co jde zrovna v televizi! Všechno nejlepší!

Počet písmen: 148 - QR kód - Email
161 - 170 z 188 záznamů

E-semesky.cz je webový portál plný vtipných, zábavných textů a sms přání. Inspirujte se a pošlite vtipné sms přání svým blízkym a udělejte jím úpřimnou radost.

E-semesky.cz jsou tu pro Vás. Hezkých sms přání není nikdy dost.

Nejlevnější elektro na www.najdi-levne.cz